Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF


Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння» 

Cаме під таким гаслом проходить XIV з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи з’їзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:50

Детальніше...

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

 

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи зїзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Детальніше...

Малин 2011 Очікування учасників

  • PDF


Що ви очікуєте від фестивалю «Малин - 2011»?
 

Оля Пилипчук, 21 рік

Сюди я приїхала, аби зміцнитися духовно, отримати від Бога відкриття, почути Його Слово. У мене є певні питання, на які б я хотіла отримати відповідь від Господа. Очікую, що Господь заговорить до мене. Також хочу отримати зцілення. 

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:44

Детальніше...

Малин 2011 «Давидюки» знову в Малині!

  • PDF

Вже впродовж кількох років Малинський фестиваль навідує християнський співак та проповідник з Америки Джордж Давидюк.

Цьогоріч він також не оминув молодіжний табір. Хоча і не міг залишитися надовго, однак вже впродовж ранкового служіння другого дня табору встиг порадувати усіх учасників своїм співом.

Джордж Давидюк є улюбленцем молоді, адже вміє з любовю донести Божі істини до молодих сердець.

«Без Бога не життя» - такою піснею він разом зі своїми друзями-співаками привітав молодь Малинфесту-2011. Джордж засвідчив, що ще у юні роки переймався Божою справою. Якось він хотів домовитися, аби провести євангелізаційне служіння на стадіоні. Жіночка, яка мала відношення до видачі дозволу, відповіла: «Цьому ніколи не бути! Цього ніколи не станеться!». Ревністю запалало серце молодого Джорджа. Зжавши руку у кулак, він відійшов вбік і молився: «Господи, поверни ці слова в землю! Нехай вони не справдяться!».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:11

Детальніше...

Марафон „Тернопіль - Малин”.

  • PDF

Четверо хлопців подолали сотні кілометрів щоби спонукати людей шукати Бога та читати Біблію

Щоб приїхати в Малин на велосипедах, хлопцям із Тернополя довелося крутити педалі 22 години. 497 кілометрів – ось яку відстань подолали вони і це не перестає дивувати, хіба не так?! Загалом хлопці подорожували чотири дні. Зупинялися у містах, ночували у палатці, варили їсти на маленькому газовому балоні, випивали щодня близько двадцяти літрів води. По написах на спинах „Шукай Бога”, „Читай Біблію”, „Ісус прощає” – віруючі пізнавали „своїх”, а інші просто спостерігали.

Останнє оновлення на Четвер, 10 лютого 2011, 08:02

Детальніше...

You are here Новини