Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Ростислав Мурах: «Не бійтеся входити в долину велетнів»

  • PDF

Долина – це місце зустрічі з Богом. Це дорога, якою йшов Христос і якою буде йти кожен християнин. Традиційне розуміння долин зводиться до зустрічі невдач на життєвій дорозі або ж втрати чогось дорогоцінного у житті. Але варто вказати, що у кожного своя долина. В одного – це долина невдач, в іншого – це долина високих стандартів, до яких ти так старанно прагнеш, а ще в інших – це долина реабілітації після поранення чи втрати орієнтирів у житті. Які вони –  долини християнина? Про це у проповіді Ростислава Мураха:

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 16:08

Детальніше...

«Яка Божа мрія про Україну?» - на це та інші запитання відповідали учасники панельної дискусії

  • PDF

Серед найбільш цікавих подій Малинфесту-2015, на думку багатьох, можна назвати панельну дискусію на тему  «Наші відповіді на запитання завтрашнього дня». Відбулася вона у переддень закриття фестивалю, 16 липня.
Питання ведучого  Юрія Кулакевича стосувалися тем, так би мовити, стратегічних:  майбутнього Церкви і України, Божого бачення щодо нашої землі та  нашого  власного місця у Його планах.

Останнє оновлення на Четвер, 30 липня 2015, 17:15

Детальніше...

Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

  • PDF

alt23 листопада 2013 року близько 2000 молодих людей з усієї Волині зібралися у приміщенні дому молитви церкви «Христа Спасителя», що на вул. Вороніхіна, 14а.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2013, 12:43

Детальніше...

Єпископ Володимир Бричка: «Найактуальніше питання зараз - «Хто піде?»

  • PDF

     Старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання церков ХВЄ Володимир Бричка – людина з якою завжди легко, біля нього просто горіти ділом Господнім. Мабуть, тому молодь і любить єпископа. А він, у свою чергу, щороку старається відвідувати молодіжні з’їзди. Цього разу Володимир  Дмитрович розповів про волонтерську роботу, яку координує у братерстві та  представив гостя, одного зі своїх постійних співробітників у благодійній справі з м. Слов’янська (Донецька обл.), пастора церкви «Добра звістка» Петра Дудника. Також молодь мала нагоду побачити документальний фільм про події річної давнини, коли Слов’янськ був окупований сепаратистами. До вашої уваги витримки із їх виступів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 11:24

Детальніше...

Молодіжні керівники України зустрілись у Києві

  • PDF

 

8 лютого 2012 року в головній канцелярії Церкви християн віри євангельської України (Київ, вул.Оніскевича, 3) відбулося чергове засідання комітету обласних керівників молодіжного служіння Церкви. В роботі, на чолі з керівником відділу молодіжного служіння Богданом Левицьким, прийняли участь 21 обласний керівник молоді та запрошені гості.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2012, 10:45

Детальніше...

You are here Новини