Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Малин 2011 - сироти

  • PDF

altУ Малині зібралась різноманітна молодь. Серед них було четверо дітей - сиріт з притулку, що знаходиться у с. Стара Басань Бобровицького р-н. Молодь церкви, що знаходиться по вул. Кар’ерна 44 у м. Києві, взяла цей притулок під своє опікунство. Для підлітків ця поїздка була справжнім благословенням у духовному сенсі. Дівчата Таня і Шура під час молитвы отримали хрещення Духом Святим. Ця благодать не оминула й Дімку та Колю. Молодь церкви дуже зраділа такій події.

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 17:49

Детальніше...

«Національно свідомий християнин в сучасній Україні: виклики та можливості»

  • PDF

Круглий стіл для молодих професіоналів в сфері суспільних стосунків (юристів, журналістів, депутатів різних рівнів, представників виконавчої влади, піарників, лобістів і т.д.) відбувся в суботу, 9 липня під час  XIV з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України. З огляду на те, що в Україні набирає обертів рух молодих віруючих професіоналів різних галузей, які об’єднані спільною метою – зростаючи професійно та духовно, служити своїм фаховим потенціалом  Богу та ближнім він мав на  меті найперше запропонувати майданчик для зустрічі таким молодим християнам.

Останнє оновлення на Середа, 27 липня 2011, 05:32

Детальніше...

3 день - Віктор Вознюк

  • PDF

Віктор Вознюк, відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ 

 «Однак, брати, я не міг говорити до вас як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі» 1 Коринтян 3:1

Сила Божа, тобто сила Євангелія проявляться у житті кожної людини. Бог нас спас від аду та засудження на вічну смерть.

Для чого Бог нас спас? Бог врятував нас від смерті для вічного життя. Віктор Володимирович зазначив, що слово «духовність» зустрічається  629 разів, з них «Дух Святий» приблизно 100 разів, а «Дух Божий» – 42 рази. Назва безпосередньої особи 6-8 разів. Дуже важливо знати ці дані знати, щоб ми могли усвідомити значення духовності.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:57

Детальніше...

2 день - Вечірнє служіння

  • PDF

Вечірнє служіння розпочав молодіжний керівник ЦХВЄ по Дніпропетровській області та пастор церкви «Нове Життя» із смт. Царичанка Тарас Герасимчук: «Я помітив, що ви готувалися до служіння. Ми наряджаємося, бо хочемо гарно виглядати. Проте сьогодні важливо, щоб ми були готові прославити ім’я Господнє. Бог також готується до зустрічі з нами і хоче нас по особливому благословити». 

Пастор із США Степан Касянюк звернувся до молоді: «Я вірю, що тут зібрані самі кращі представники України». Продовжуючи говорити він зазначив, що існує багато небезпек стосовно закаменіння серця. Бог хоче мати наше серце у своєму розпорядженні, і тому багато залежить від нас і нашого відношення до Бога. Люди спотворені гріхом закривають своє серце до Бога і залишаються в своїх гріхах.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:49

Детальніше...

Про нас знають у Європі!

  • PDF


Брюссель, 5 липня, 2011 року

Шановна молодь України та всі учасники щорічного молодіжного фестивалю,

Від імені П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів дозвольте привітати вас з тим, что ви вирішили прийняти участь у конференції.

Ми молимося та з нетерпінням чекаємо від вас розповідей, як Бог використовує цю конференцію щоб підняти покоління молодих людей, які зі сміливістю будуть жити для Ісуса в оточенні своєї сім’ї, друзів та суспільства.

Нехай протягом цих днів ви зустрінетесь із неймовірною силою Всемогутнього Бога, велич Якого ми навіть і не можемо уявити. Ми молимось, вогонь Духа Святого зіллється на це місце, щоб це був не тільки час для посвячення та могутньої зустрічі з Богом. Але й також час для заспокоєння, зцілення, покаяння, зміни життя, прощення та радості!

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:34

Детальніше...

You are here Новини