Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Наші діти з 1-го класу мають читати разом Буквар і Євангелію

  • PDF

 - вважає начальник Головного Управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської ОДА Гула Раїса Миколаївна.

          - Раїса Миколаївна, зважаючи на те, що Ви вперше у нас, які Ваші враження від з’їзду. І наскільки актуальною видається Вам робота з молоддю, яку проводять організатори?

Вона дуже актуальна і необхідна. І досить об’ємна. Чому? Тому що молодь об’єднується навколо віри, надії, любові, добра. І сьогодні дуже багато прозвучало різних принципів, які в повсякденному житті необхідні для молоді. Було сказано, щоб ці 3 тис. молодих людей, які зібралися тут, шукали тих, які з певних причин опинилися за межами; щоб вони взяли їх до себе, подружилися з ними, і таким чином, збільшили своє число хоча б удвіччі. Тоді Україна наша буде багата на елітну, добру, гарну молодь, яка ніколи не зробить зла.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:20

Детальніше...

Якщо тебе продали

  • PDF

 «Яків же любив Йосифа більше за всіх своїх синів, бо він був сином його старості, і справив йому барвистий одяг. А його брати, побачивши, що батько любить його більше за всіх своїх синів, зненавиділи його і ні про що не могли з ним спокійно говорити» Буття 37:3

В четвер, 7 липня, в перший робочий день XIV з їзду молоді пастор церкви «Світло Христове» Ростислав Мурах, старший пресвітер церков християн віри євангельської у Хмельницькій області,  торкнувся доволі важливої для молоді теми.Чому ця тема актуальна? Тому що сьогодні багато християн відчувають ніби їх продали всі – Бог, друзі, брати та сестри по вірі. Отже, пастор Мурах поділився важливими думками. Пропонуємо їх і вам, дорогі друзі.

1) Коли тебе можуть продати? Тоді, коли у Бога є план для тебе. Коли ти розумієш, що у Бога є план для твого життя і служіння, то будь готовий до того, що тебе можуть продати близькі тобі люди. Не всі у церкві тебе зрозуміють, коли Бог має план для тебе. Приймати Божі благословіння – це відповідальність. Тому, якщо ти хочеш бути благословенним, будь готовий до випробувань.

Останнє оновлення на Субота, 30 липня 2011, 14:35

Детальніше...

6 липня - Відкриття - частина 1

  • PDF

             В понеділок, 11липня, ранкове богослужіння розпочав молодіжний хор Харківської області. Проповідь, старшого пресвітера церков Харківської області «Коли ти отримав своє» нагадала нам про Ізраїльський народ, який мав успіх у багатьох сферах. Багато хто заздрив цьому народові. Валааму не подобалося, що його оточували ізраїльтяни. Він хотів розбагатіти. Коли Валаам запитав Бога, що йому відповісти з людьми Валаака, він отримав чітку відповідь. Але коли вони прийшли вдруге, він знову пішов до Господа із тим же запитанням. Причина у тому, що у нього був мотив. Позиція Валаама: «Я б хотів, але не можу». Валаам був схильний до того, що йому пропонував Валаак. Картина така: Господь забороняє, Валаак – наполягає, а Валаам – хоче, але не може через Божу заборону. У його серці було приховане бажання. Він був невизначеним. Якщо ми пізнали Господа, то у нашому серці буде відчуття – що робити можна, а що не можна. У пустині ізраїльський народ нарікав на Господа, хоча й мали усе необхідне для життя. Вони хотіли чогось свого. Беручи «своє», ми потерпаємо втрату. Ти начебто отримуєш «своє», те, що дуже хотів, але у твоєму серці – порожнеча. Ти перестаєш відчувати Божу присутність, коли ти стоїш на своєму. Стверджуйте свої бажання на Слові Божому, а не своїх бажаннях.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 серпня 2011, 12:18

Детальніше...

Малин 2011 - сироти

  • PDF

altУ Малині зібралась різноманітна молодь. Серед них було четверо дітей - сиріт з притулку, що знаходиться у с. Стара Басань Бобровицького р-н. Молодь церкви, що знаходиться по вул. Кар’ерна 44 у м. Києві, взяла цей притулок під своє опікунство. Для підлітків ця поїздка була справжнім благословенням у духовному сенсі. Дівчата Таня і Шура під час молитвы отримали хрещення Духом Святим. Ця благодать не оминула й Дімку та Колю. Молодь церкви дуже зраділа такій події.

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 17:49

Детальніше...

«Національно свідомий християнин в сучасній Україні: виклики та можливості»

  • PDF

Круглий стіл для молодих професіоналів в сфері суспільних стосунків (юристів, журналістів, депутатів різних рівнів, представників виконавчої влади, піарників, лобістів і т.д.) відбувся в суботу, 9 липня під час  XIV з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України. З огляду на те, що в Україні набирає обертів рух молодих віруючих професіоналів різних галузей, які об’єднані спільною метою – зростаючи професійно та духовно, служити своїм фаховим потенціалом  Богу та ближнім він мав на  меті найперше запропонувати майданчик для зустрічі таким молодим християнам.

Останнє оновлення на Середа, 27 липня 2011, 05:32

Детальніше...

You are here Новини