Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Якою Ви бажаєте бачити сцену у 2012 році ?

  • PDF

Дорогий друже просимо твоєї підтримки в оформленні сцени на ювілейний 15 з’їзд молоді.

ПИШІТЬ та надсилайте ваші пропозиції якою ви бажаєте бачити сцену у 2012р.
 
З подякою ОРГКОМІТЕТ !

 

«Займатися бездіяльністю», чи отримати бачення і влучити в ціль?

  • PDF

Думаю, це нікому не секрет, що кожнісіньке творіння має своє призначення від Творця. Питання в іншому: далеко не кожен знає, для чого він створений. Більше того, важливо не лише задовольнятися загальним Божим баченням, а знати й виконувати особисте – що маю зробити саме я.
Бачення і видіння: чи є між ними різниця? Що означає «не потрапити в ціль»? Який вигляд має бачення? (на що воно подібне?)Чому важливо його мати? Як отримати бачення від Бога?
Достатньо запитань! Варто шукати відповіді на них! У цьому нам допоміг Ростислав Мурах на своєму семінарі для молоді в Малині.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 17:04

Детальніше...

Сергій Петрович Вінковський спілкувався з журналістами

  • PDF

 

- Що є критерієм людини, яка зустрілась із Богом?
- Змінене життя. Зустрівся апостол Павло з Богом, запитує: «Що накажеш мені робити?». І відповідь дуже дивна: «Я покажу тобі, скільки за Мене належить тобі постраждати». Зустріч із Богом – це завжди виклик для людської плоті. На запитання: «Як відрізнити голос Божий від голосу диявола?» - і це завжди шокує моїх слухачів - я відповідаю: голос диявола приємний, а голос Божий неприємний. Тому що голос диявола звертається до нашої плоті, завжди підтакує їй, і цього нам хочеться. Наприклад, диявол говорить: «Спи, дорогенький. Вчора вставав рано. Навіщо сьогодні вставати рано? Поспи». А голос Божий закликає: «Трудись, іди!». Тому це значні таки виклики. І критерій людини, яка зустрілась із Богом, – це реально змінене життя: коли людина йшла в одному напрямку - повернулась і пішла в іншому.
- Запитання, можливо, риторичне: як Ви себе почуваєте з молоддю?
- Ха… Це їх потрібно запитати, як їм зі мною. Я вчора цілу прес-конференцію влаштував. Я ловив хлопців і дівчат, запитував у них, тому що відчуваю, що вони мене люблять. Але вони знають за що. Я вже старший чоловік, небритий, а вони люблять. Вони говорять: «У нас слів не вистачить пояснити, за що ми Вас любимо». А я теж люблю молодь. Нажаль, багато церков сьогодні займаються ніби доведенням старших до фінішу і проведенням їх у небо, але при цьому жертвують молоддю, за якою майбутнє. Але я, звісно, вибрав: не забуваючи старших, якомога більше в молодь вкласти, тому що це завтрашня Україна, це завтрашнє суспільство. Я вірю, я бачив багато країн, які гідні мріяти побачити таке, як тут було. І те, що тут відбувається, тільки початок.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 16:52

Детальніше...

Прес-конференція Малин 2011

  • PDF

 1 . Що вас найбільше вразило? 
Богдан Левицький: Мене вразило те, що тут є дуже багато молодих людей, які приїхали перший раз.
Михало Паночко: Мені здається, що найбільш вражаючим є те, що молоде покоління тягнеться до Бога. Це дуже знакова подія. Представникі влади, які побували на з’їзді, сказали: «Ми не мали надії або не було в нас думки, що Україна має майбутнє. Побачивши такі запалені серця, такий ентузіазм, таку енергію, таку відкритість, таку щирість, в нас з’явилась надія, що в України є майбутнє.» І це є дуже, дуже важливо.
Сергій Вінковський: На мене велике враження справило те, що в цьому році музичні гурти приїхали підготовленими. Це були шедеври виконання, це було натхнене Духом Святим професійне виконання. Воно зворушувало наші серця. Я був вражений присутністю Бога на наших служіннях, молитвах, семінарах. Велика подяка Богу.
Ростислав Мурах: Дві речі, які найбільше мене вразили. Перше – це рівень підготовки. Цей з’їзд має найвищий рівень по всіх показниках. Друге що мене вразило, це атмосфера, яка панувала в таборі, поза богослужіннями, секційними заняттями, на ранкових молитвах і вечірніх спілкуваннях. Панує такий здоровий дух. Молодь тягнеться до серйозних, духовних цілей. Поставила серйозні духовні цінності і серйозний біблійний, глибокий духовний підхід до речей.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:26

Детальніше...

Ін Сен Хо розказав про корейську молодь

  • PDF

Представтесь, будь ласка
Мене звати Ін Сен Хо. Я приїхав із Кореї. Несу пастирське служіння у церкві «Чягіо», яка існує вже 112 років.
Скажіть, чим живе християнська молодь у Кореї?

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 08:59

Детальніше...

You are here Новини