Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Свідоцтво про малиновий браслет МІЙ ПОКЛИК 1:100

  • PDF


    Дякую організаторам Малинського молодіжного з’їзду за чудову ідею, втілену в 2012році, яка за останній рік багато змінила моє молитовне життя. Маю на увазі вініловий браслет малинового кольору, що їх видавали всім учасникам під час реєстрації. На браслеті напис: «Mission is possible 1:100», що закликає молитися за сто своїх ровесників (браслет - таке-собі нагадування). Певно на початку у багатьох горіли серця, щоб...

Останнє оновлення на Понеділок, 15 липня 2013, 15:14

Детальніше...

Михайло Паночко: «Безсильне християнство не може ні на що впливати»

  • PDF

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.  

Детальніше...

Невигадана історія Вісаріона Мікітюка, або «сокира у завалах снігу»

  • PDF

Ще одним гостем молодіжного з’їзду із плеяди ветеранів віри став 75-річний Вісаріон Мікітюк. Його життя багате неординарними історіями. Але для нього багатство вимірюється чисельністю його сім’ї. Він має аж 8 дітей, 28 внуків та 10 правнуків. Вісаріон – це ще один приклад людини, яка зі складних обставин життя вийшла героєм. 

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2013, 04:53

Детальніше...

Леонід Бирюк: «Не все відразу досягається - треба пройти потік, який бачив перед собою пророк Єзекіїль»

  • PDF

Перемога не є фортуною долі, а результатом поступових цілеспрямованих кроків, які ми долаємо у своєму житті. До перемоги треба пройти певні етапи, долаючи визначені межі підготовки. Що новий етап життя, то вищі вимоги і можливості. Про етапи зростання на шляху до перемоги у проповіді Леоніда Бирюка, заступника єпископа ЦХВЄ в Білорусії: 

Детальніше...

Про постулати зразкового життя молодої людини, або «покажи, що ти можеш бути прикладом!»

  • PDF

«Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистоті!» (1 Тим. 4:12).

У проповіді, проголошеній на XV Всеукраїнському молодіжному з’їзді, Сергій Вінковський розвіяв уявлення про безвідповідальну і ліниву молодь.

Останнє оновлення на Субота, 01 червня 2013, 12:43

Детальніше...

You are here Новини