Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Перетнув півсвіту, щоб потрапити на «Малинфест»

  • PDF


alt

   Історія Славіка Чоповенка, програміста із Каліфорнії (США) не залишила байдужим жодного  в таборі, хто про неї дізнався. Про з’їзд християнської  молоді в Україні він почув за  два тижні до Малинфесту. Відчувши в серці бажання побувати в таборі, він в останній момент відпросився з роботи, придбав квитки і вирушив в Україну.

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 15.07.13 (день п’ятий)

  • PDF

 alt    Вінницький хор розпочав ранкове служіння. Воно відрізнялось від усіх попередніх темою, що обрав для центральної проповіді Віктор Вознюк, завідувач відділу освіти ЦХВЄУ: «Стіни в житті людей – привід для страху». 

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 15:09

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 14.07.13 (день четвертий)

  • PDF

altСтарший єпископ Михайло Паночко закликав  молодь протистояти духовним загрозам

    Недільного дня в учасникам молодіжного  з’їзду в Малині  під час ранкового служіння проповідував  старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про цілі, з якими молодь приїхала до табору, та про духовні загрози, з якими кожен із нас стикається повсякденно.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 15:08

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 13.07.13 (день третій)

  • PDF

altТретій день у таборі почався традиційно - із прославлення і поклоніння Богу. Співом служив об’єднаний  хор Тернопільської області (майже 100 чоловік). «Тобі за все слава, мій Бог!», «Будь благословен»  та інші пісні прославлення надихнули до величання Святого Бога. Молодь підіймала руки до неба, ставала на коліна та благала про присутність Духа Святого. І Він наповнював серця...

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2014, 12:25

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 12.07.13 (день другий)

  • PDF

alt  Другий день з’їзду в Малині розпочався з молитви, яка  з першим промінням сонця лунала у наметових містечках. Ранкову служіння у таборі відкрив старший пастор Хмельницької області Ростислав Мурах.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 14:33

Детальніше...

You are here Новини