Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 13.07.13 (день третій)

  • PDF

altТретій день у таборі почався традиційно - із прославлення і поклоніння Богу. Співом служив об’єднаний  хор Тернопільської області (майже 100 чоловік). «Тобі за все слава, мій Бог!», «Будь благословен»  та інші пісні прославлення надихнули до величання Святого Бога. Молодь підіймала руки до неба, ставала на коліна та благала про присутність Духа Святого. І Він наповнював серця...

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2014, 12:25

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 12.07.13 (день другий)

  • PDF

alt  Другий день з’їзду в Малині розпочався з молитви, яка  з першим промінням сонця лунала у наметових містечках. Ранкову служіння у таборі відкрив старший пастор Хмельницької області Ростислав Мурах.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 14:33

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 11.07.13 (день перший) Відкриття

  • PDF

alt   Як і в попередні роки  «центральній намет» у якому проходить більшість заходів, був вщерть заповнений молодими людьми. Цікаво, що цього року майже половина присутніх приїхала у табір уперше. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2013, 13:52

Детальніше...

Малинфест-2013 стартував! (Фото)

  • PDF

alt    Кожного року фестиваль  християнської молоді, що проходить поблизу містечка Малин на Житомирщині відкривається по-новому. Нові гасла (нині молимося по 2Тимофія 1:7 «Бог дав нам Духа сили, любові і здорового розуму»), нові обличчя... але Дух «Малина» незмінний. Це – любов, радість, мир у Дусі Святому! 

Останнє оновлення на Середа, 17 липня 2013, 00:27

Детальніше...

Учасники XVІ Всеукраїнського з’їзду християнської молоді хочуть стверджуватись у силі, любові та здоровому розумі

  • PDF

altЩорічно тисячі юнаків та дівчат з усіх куточків України та зарубіжжя збирають в молодіжному таборі «Юність», що на Житомирщині поблизу міста Малина. Цього року з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України пройде з 11 по 18 липня.

Останнє оновлення на Субота, 13 липня 2013, 22:14

Детальніше...

You are here Новини