Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Хроніка «Малина»: 10 липня 2014 (день другий)

  • PDF

alt     Ранкове зібрання другого дня Малинфесту розпочалось з  прославлення та молитви. Прославлення вів хор із Херсону. Далі проповідував пастор церкви «Філадельфія» міста Кишинів, Молдова, Дору Кердей. Говорив проповідник про ціль життя кожної людини. «Коли я був таким як ви, у мене була проблема  щодо моєї особистості. Я не знав хто я, і не розумів для чого живу на землі.  Знав лише, що існує один Господь, та не знав цілі свого життя».  Тому провідник зауважив, що молода людина повинна прагнути знайти ціль свого життя і жити для неї, робити все, аби досягнути її.


Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

Детальніше...

Розпочав роботу «Малинфест-2014»: 9 липня 2014 (відкриття)

  • PDF

altМабуть, за всю історію проведення молодіжних з’їздів ЦХВЄУ тема єдності і миру ще не була настільки актуальною.  Сімнадцятий фестиваль, який цього року проходить під девізом «Один Господь, одна віра, одне хрещення» триватиме з 9 по 16 липня.

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:44

Детальніше...

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

  • PDF


alt15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2013, 13:38

Детальніше...

Запрошуємо на Східноєвропейський лідерський форум

  • PDF

althttp://2013.forumeast.eu/

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2013, 13:49

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

  • PDF

alt

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2014, 12:30

Детальніше...

You are here Новини