Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Хроніка «Малина»: 15 липня (сьомий день)

  • PDF

Ранкове зібрання розпочав хор Одеської області.

Сергій Степанченко, керівник молоді  Донецької області  говорив про єдність Церкви та випробування, які приходять для неї.  «Церква була народжена в часи війни. Коли була небезпека, Церква молилась. Війна не повинна лякати нас», - підкреслив  проповідник.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 липня 2014, 09:27

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)

  • PDF

          Після ранкового прославлення, яке вела молодь Житомирщини, і молитви завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк проповідував на тему «Недоотримані благословення». Часто християни недоотримують благословень, які призначив Господь для них, просто через те, що роздивляються по сторонах і не помічають їх. Бог дає як люблячий батько дає своїм дітям дари та благословення тільки тому, що це його діти. «Ви діти Царя Царів, і саме тому маєте право на благословення». Бог ніколи не зливає своїх благословень на одну особу, а посилає їх для всієї Церкви. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:38

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 13 липня 2014 р. (день п’ятий)

  • PDF

     Розпочалося ранкове зібрання п’ятого дня Малинфесту з прославлення, яке вів хор із Львівщини.  Головний спікер, учитель Анатолій Кліновський проповідував про віру: якою вона має бути і в чому проявляється. Віра кожного християнина випробовується та зростає в проблемах. «Людина, яка здатна пережити випробування і не втекти зможе все подолати», - сказав проповідник. Також віра є об’єднуючим фактором, а роздробленість християнства – головна перешкода. Віра – це сприйняття невидимого, як видимого. Ніхто не бачив Бога наяву, тому основою переконання в існуванні Бога є віра. «Віра сприймає небачене як бачене, і ми так переконані, що Бог є, ніби сьогодні вранці здоровались з нам за руку». 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:41

Детальніше...

Хроніка «Малина» 12 липня 2014р. (день четвертий, ОНОВЛЕНО)

  • PDF

alt

     Ранок четвертого дня розпочався в хорошому настрої, тому що усі дочекалися довгожданого сонечка, яке не тільки трішки підсушило промоклі намети, але й своїм промінням зігріло серця. В ранковому служінні взяв участь хор із м.Тернопіль. Обласний керівник молоді Тернопільської області Віталій Лисак сказав, що ми дуже схожі (присутні у палатці), через те, що у нас один Господь, одна віра та одне хрещення. Він наголосив про те, що найкраще місце на землі там, де ми з Богом. Старший єпископ Тернопільської області Віталій Яцюк наголосив на тому, що важливо бути серйозним у слідуванні за Господом, бо є велика небезпека залишитися за дверима.

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:42

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 11 липня (день третій)

  • PDF

alt

     Хор Миколаївської області служив прославленням на ранковому зібранні. Після молитви, разом з гуртом корейської молоді всі заспівали псалом «Ця земля так довго на цей день чекала». Пастор з Південної Кореї поділився історією будівництва церкви у своєму містечку, яка у свій час почала жертвувати на купівлю та розбудову молодіжного табору на Україні в Малині. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

Детальніше...

You are here Новини