Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

«Захована людина серця в нетлінні... лагідного духа»

  • PDF

Щоденно у великому (дитячому) наметі проходили семінари для дівчат. Цього року команда сестер, яку традиційно очолює завідувачка відділу сестринського служіння  ЦХВЄУ Віра Деркач, провела низку цікавих служінь на тему «Мистецтво бути красивою».

 Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 16:29

«Час талантів» як дзеркало стосунків із Богом

  • PDF

   Для багатому учасників нашого з’їзду,  Малин це не лише можливість відпочити, зарядитися Словом, але й по-особливому прославити Царя Царів. Як вони це роблять, ми попросили Керівника проекту Діану Гуріну:

Детальніше...

Місіонери Африки: «Ти потрібен на місії!»

  • PDF

Юлія Сидій прилетіла в Україну з Кенії за кілька днів до Малинфесту і не втратила нагоди послужити та посвідкувати на молодіжному з’їзді.  Разом з Едуардом Сівець, представником Тернопільського місіонерського інституту, вони презентували служіння «OurKid’s in Africa». 

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 11:52

Хроніка «Малина»: 15 липня (сьомий день)

  • PDF

Ранкове зібрання розпочав хор Одеської області.

Сергій Степанченко, керівник молоді  Донецької області  говорив про єдність Церкви та випробування, які приходять для неї.  «Церква була народжена в часи війни. Коли була небезпека, Церква молилась. Війна не повинна лякати нас», - підкреслив  проповідник.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 липня 2014, 09:27

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)

  • PDF

          Після ранкового прославлення, яке вела молодь Житомирщини, і молитви завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк проповідував на тему «Недоотримані благословення». Часто християни недоотримують благословень, які призначив Господь для них, просто через те, що роздивляються по сторонах і не помічають їх. Бог дає як люблячий батько дає своїм дітям дари та благословення тільки тому, що це його діти. «Ви діти Царя Царів, і саме тому маєте право на благословення». Бог ніколи не зливає своїх благословень на одну особу, а посилає їх для всієї Церкви. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:38

Детальніше...

You are here Новини