Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Чоловіча розмова на тему: "Ефектні та ефективні"

  • PDF

10 липня, молодіжний пастор Олександр Савчук провів семінар для братів на тему: «Ефектні та ефективні». Спікер пояснив різницю між ефектними та ефективними людьми на прикладі Саула та Давида.  «І був у нього син, а ім'я йому Саул, молодий та гарний. І з Ізраїлевих синів не було нікого вродливішого за нього, цілою головою він був вищий від кожного з усього народу» (1-а Самуїлова 9:2).


Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 20:15

Детальніше...

Під час «Малинфесту» відділ освіти презентував підручник для християнської молоді

  • PDF

   У четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував посібник для молоді «Юність в об’єктиві» на всеукраїнському молодіжному з’їзду в Малині.

       Цей посібник – результат спільної роботи двох відділі Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює цілу низку найважливіших тем для успішного життя молодого християнина. В його основу лягли питання, які були відзначені молоддю у соцопитуванні під час минулорічного «Малинфесту». 

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 20:14

Детальніше...

Миттєвості молодіжного фестивалю. День перший.

  • PDF

 

 «З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України оголошую відкритим!» - виголосив Голова оргкомітету Богдан Левицький. - «Бажаю, щоб тут, у Малині, ви вдихнули не тільки свіжого повітря, але й свіжого натхнення.  І щоб додому поїхали вже іншими людьми!»

     Попереду ще цілий тиждень служінь, молитов, навчання, спілкування. Скільки відкриттів він ще подарує?

     


Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:00

Детальніше...

До відкриття Малинфесту-2015 залишились лічені години

  • PDF

     Тривають останні приготування, делегації завершують облаштування своїх наметових містечок. Ті, хто приїхав уперше намагаються зорієнтуватися на місцевості. А хто вже був у таборі роздивляються, що ж змінилося. Наприклад, оновлено сцену у центральному наметі, місця загального користування, є й інші новинки.

  ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України триватиме з 8 по15 липня 2015 р. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Пасла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 10:38

Детальніше...

You are here Новини