Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

«Ти можеш бути сильним в епоху інтернету» - Лео Франк

  • PDF

На ранковому зібранні другого дня «Малинфесту» молодь слухала лекцію Лео Франка на тему: «Покоління Facebook».

Вчитель зауважив, що ціллю його лекції є навчити молодь правильно користуватися інтернетом, а не закликати не користуватися ним взагалі. Ісус просив Отця зберегти Його учнів у світі, а не від світу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 липня 2015, 05:16

Детальніше...

Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"

  • PDF

 - 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція  П'ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY - Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: "INFLUENCING EUROPE" - ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п'ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб "звірити годинники" і, об'єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 09:02

Детальніше...

Молитва, яка руйнує стіни - cлужить церква «Скинія»

  • PDF

Вечірнє служіння у вівторок закінчилося пізніше звичайного, молодь не хотіла відпускати хор київської церкви «Скинія» та групу «Маханаїм» (її солісти є авторами псалмів, що сьогодні вже виконуються в багатьох церквах). Бог щедро напоїв спраглі серця зі Своїх небесних джерел.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 липня 2016, 14:55

Детальніше...

В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння ЦХВЄУ

  • PDF

 

КИЇВ - 29 жовтня  Комітет Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ провів у Головній Канцелярії ЦХВЄУ чергове робоче засідання. Обласні лідери молоді зустрілися для спільного аналізу та планування діяльності на 2011 рік.

Єпископ Синюк М.П. вітаючи учасників зустрічі на прикладі притчі про 10 мін срібла (Лк.19) закликав молодих служителів до уважності та ревності у довіреному служінні та поблагословив всіх у молитві. Пастор Левицький Б.п., завідувач Відділу, розпочинаючи ділову частину засідання подякував служителям за вірність в служінні молодому поколінню Церкви та поділився враженнями з недавніх відряджень до Південної Кореї та Південно-Африканської Республіки.

Останнє оновлення на Середа, 09 лютого 2011, 07:27

Детальніше...

Миттєвості молодіжного фестивалю. 11 липня (день четвертий)

  • PDF

Миттєвості молодіжного фестивалю. Фото 11 липня (день четвертий)Останнє оновлення на Неділя, 12 липня 2015, 11:52

Детальніше...

You are here Новини