Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

«Яка Божа мрія про Україну?» - на це та інші запитання відповідали учасники панельної дискусії

  • PDF

Серед найбільш цікавих подій Малинфесту-2015, на думку багатьох, можна назвати панельну дискусію на тему  «Наші відповіді на запитання завтрашнього дня». Відбулася вона у переддень закриття фестивалю, 16 липня.
Питання ведучого  Юрія Кулакевича стосувалися тем, так би мовити, стратегічних:  майбутнього Церкви і України, Божого бачення щодо нашої землі та  нашого  власного місця у Його планах.

Останнє оновлення на Субота, 08 липня 2017, 20:31

Детальніше...

В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння ЦХВЄУ

  • PDF

 

КИЇВ - 29 жовтня  Комітет Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ провів у Головній Канцелярії ЦХВЄУ чергове робоче засідання. Обласні лідери молоді зустрілися для спільного аналізу та планування діяльності на 2011 рік.

Єпископ Синюк М.П. вітаючи учасників зустрічі на прикладі притчі про 10 мін срібла (Лк.19) закликав молодих служителів до уважності та ревності у довіреному служінні та поблагословив всіх у молитві. Пастор Левицький Б.п., завідувач Відділу, розпочинаючи ділову частину засідання подякував служителям за вірність в служінні молодому поколінню Церкви та поділився враженнями з недавніх відряджень до Південної Кореї та Південно-Африканської Республіки.

Останнє оновлення на Середа, 09 лютого 2011, 07:27

Детальніше...

Єпископ Володимир Бричка: «Найактуальніше питання зараз - «Хто піде?»

  • PDF

     Старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання церков ХВЄ Володимир Бричка – людина з якою завжди легко, біля нього просто горіти ділом Господнім. Мабуть, тому молодь і любить єпископа. А він, у свою чергу, щороку старається відвідувати молодіжні з’їзди. Цього разу Володимир  Дмитрович розповів про волонтерську роботу, яку координує у братерстві та  представив гостя, одного зі своїх постійних співробітників у благодійній справі з м. Слов’янська (Донецька обл.), пастора церкви «Добра звістка» Петра Дудника. Також молодь мала нагоду побачити документальний фільм про події річної давнини, коли Слов’янськ був окупований сепаратистами. До вашої уваги витримки із їх виступів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 11:24

Детальніше...

Микола Кулеба: «Віруючі люди мають стати в основі втілення християнських цінностей у державній політиці щодо прав дитини і сім’ї»

  • PDF

     Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відвідав XVIII Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ, де звернувся до молодих християн зі словом підбадьорення та люб’язно погодився поспілкуватись із нашими журналістами. Розмова торкнулася змін до Конституції, державної політики у сфері дитинства і сім’ї та виняткової ролі християн на сучасному етапі розвитку країни.

    - Миколо Миколайовичу, як ви оцінюєте те, що спроба внести зміни до статті 51 Конституції (про визначення шлюбу, як союзу чоловіка та жінки та введення в Конституцію нового терміну «сексуальна орієнтація» - Ред.) зірвалася? У цьому, віриться, є і доля молитов нашої молоді. Адже учасники молодіжного з’їзду ЦХВЄУ направили звернення до Президента про захист сімейних цінностей. Чи можна назвати це маленькою перемогою?

     - Я не вважаю це перемогою. Утім, якби згадані зміни були внесені, то ми взагалі не мали б підстав називати себе християнською державою. Адже сім’я, у класичному розумінні, є християнською чеснотою. Це – крок на захист християнських чеснот.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 10:54

Детальніше...

Пастор з Південної Кореї Лі Хюн Сик: «Під час проповіді я відчув, що українська молодь дуже надіється на Слово Боже»

  • PDF

       Наприкінці Малинфесту нам випала нагода поспілкуватися та отримати враження про нашу молодь і загалом про духовну атмосферу в Україні з вуст гостя, пастора Корейської методистської  церкви «Гінкван» Хюн Сик (м. Сеул).

     «Те, що такий фестиваль в Україні є – це просто чудово. Я вражений! В Південній Кореї під час таких з’їздів молодь живе у значно кращих умовах, як правило, у хороших готелях з усіма зручностями, однак ми не можемо зібрати стільки людей.  Тут молодим людям доводиться жити  у палатках, а приїжджають тисячі!» - ділиться пастор Хюн Сик.

Останнє оновлення на Четвер, 23 липня 2015, 12:04

Детальніше...

You are here Новини