Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини

Проморолик для друзів!

  • PDF

 

Малинфест закінчився, але життя продовжується. Попереду дні, тижні та місяці праці над втіленням того, що зрозуміли та навчилися.

«Я обираю волю Божу!» - кажуть молоді люди з Малинфесту. А ти? А твої друзі? Приймай цей виклик і вперед! Зробимо Україну кращою!

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 липня 2017, 11:39

На Львівщині молодь молилася про Боже покликання

  • PDF

  Понад 300 юнаків та дівчат з церков Львівщини зібралися 29 листопада 2014 р. у церкві «Воскресіння», що на вул. Пекарська, 59 у Львові.

      Головним спікером конференції був викладач Львівської богословської семінарії ЦХВЄУ Василь Попудник, який проповідував на тему: «Як знайти себе в служінні?». 

Останнє оновлення на Неділя, 07 грудня 2014, 22:28

Детальніше...

Лєра Чернобай: «Нерідко відторгнені люди ховаються за інтелектом»

  • PDF

Про причини відторгнення розповіла учасниця сестринського служіння Лєра Чернобай.
Немає такої перешкоди, яка б зупинила цікавість жінки. І, навпаки, ніщо не може примусити її долати перешкоди, якщо їй нецікаво. Вочевидь, дівчатам, які поспішали на сестринський семінар, було аж надто цікаво. Під теплим Малинським дощем бігли вони до місіонерського будиночку на семінар "Відторгнення та шляхи подолання".

Детальніше...

Професор Василь Костицький вважає, що ВРЦіРО стала потужним важелем у вирішенні державних питань

  • PDF

Про це він заявив у своєму зверненні до 4-тисячної молодіжної аудиторії на Всеукраїнському молодіжному з’їзді Церкви християн віри євангельської України, що проходив поблизу Малину з 5 по 12 липня.
Показовою стала ситуація, коли на державному рівні намагалися ліквідувати діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, головою якої є Василь Костицький. Саме завдяки активній реакції ВРЦіРО ця ініціатива не вдалася, чого, на жаль, не сталося із проштовхуванням мовного закону. Про «мовний біль» та деякі законодавчі ініціативи у сфері релігійного життя далі у розмові із доктором юридичних наук, професором Василем Костицьким. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 15:41

Детальніше...

Малинфест-2017 у прямому ефірі

  • PDF

Дивіться пряму трансляцію зібрань та секційних занять ХХ Всеукраїнського з’їзду молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської на youtube-каналі Медіаслужіння братерства 
https://www.youtube.com/channel/UCueexoEmTvXOZ83ZmOYJNBw 

Час служінь: 

РАНКОВЕ 10.00- 12.00

СЕКЦІЇ початок 15.00 та 16.30

ВЕЧІРНЄ 19.00

За репортажами зі служінь слідкуйте на фейсбук-сторінці Малинфесту

https://www.facebook.com/Malinfest-425249567526294/ 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 липня 2017, 16:15

Детальніше...

You are here Новини