Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

Малин 2011 «Давидюки» знову в Малині!

  • PDF

Вже впродовж кількох років Малинський фестиваль навідує християнський співак та проповідник з Америки Джордж Давидюк.

Цьогоріч він також не оминув молодіжний табір. Хоча і не міг залишитися надовго, однак вже впродовж ранкового служіння другого дня табору встиг порадувати усіх учасників своїм співом.

Джордж Давидюк є улюбленцем молоді, адже вміє з любовю донести Божі істини до молодих сердець.

«Без Бога не життя» - такою піснею він разом зі своїми друзями-співаками привітав молодь Малинфесту-2011. Джордж засвідчив, що ще у юні роки переймався Божою справою. Якось він хотів домовитися, аби провести євангелізаційне служіння на стадіоні. Жіночка, яка мала відношення до видачі дозволу, відповіла: «Цьому ніколи не бути! Цього ніколи не станеться!». Ревністю запалало серце молодого Джорджа. Зжавши руку у кулак, він відійшов вбік і молився: «Господи, поверни ці слова в землю! Нехай вони не справдяться!».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:11

Детальніше...

Марафон „Тернопіль - Малин”.

  • PDF

Четверо хлопців подолали сотні кілометрів щоби спонукати людей шукати Бога та читати Біблію

Щоб приїхати в Малин на велосипедах, хлопцям із Тернополя довелося крутити педалі 22 години. 497 кілометрів – ось яку відстань подолали вони і це не перестає дивувати, хіба не так?! Загалом хлопці подорожували чотири дні. Зупинялися у містах, ночували у палатці, варили їсти на маленькому газовому балоні, випивали щодня близько двадцяти літрів води. По написах на спинах „Шукай Бога”, „Читай Біблію”, „Ісус прощає” – віруючі пізнавали „своїх”, а інші просто спостерігали.

Останнє оновлення на Четвер, 10 лютого 2011, 08:02

Детальніше...

«Малин – 2010» Нотатки по завершенню

  • PDF

Нас часто питають: „Заради чого ви долаєте сотні кілометрів? Чого ви шукаєте і чи знаходите”. А ми просто посміхаємось у відповідь. Нас не зрозуміють хіба лиш ті, хто жодного разу тут не був.

Наметове містечко ХІІІ християнського молодіжного з’їзду ЦХВЄ розкинулось на території табору „Юність” поблизу міста Малин, що на Житомирщині. Щорічні жителі табору називають це місце просто „Малин”, і для кожного з них - це не просто слово, а ціла стрічка спогадів, знайомств, переломних моментів у житті та особливого часу спільності  з Богом.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 11:03

Детальніше...

Американці теж полюбили Малин!

  • PDF

Для християн немає кордонів. Усі як одна сімя. Саме тому на Малинський фестиваль-2010 прибули молоді люди не тільки з України, але й з Білорусії, Латвії, а на вечірньому служінні четвертого дня усі радісно зустрічали молодь з Америки.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 13:35

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю