Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

6 липня - Відкриття - частина 1

  • PDF

             В понеділок, 11липня, ранкове богослужіння розпочав молодіжний хор Харківської області. Проповідь, старшого пресвітера церков Харківської області «Коли ти отримав своє» нагадала нам про Ізраїльський народ, який мав успіх у багатьох сферах. Багато хто заздрив цьому народові. Валааму не подобалося, що його оточували ізраїльтяни. Він хотів розбагатіти. Коли Валаам запитав Бога, що йому відповісти з людьми Валаака, він отримав чітку відповідь. Але коли вони прийшли вдруге, він знову пішов до Господа із тим же запитанням. Причина у тому, що у нього був мотив. Позиція Валаама: «Я б хотів, але не можу». Валаам був схильний до того, що йому пропонував Валаак. Картина така: Господь забороняє, Валаак – наполягає, а Валаам – хоче, але не може через Божу заборону. У його серці було приховане бажання. Він був невизначеним. Якщо ми пізнали Господа, то у нашому серці буде відчуття – що робити можна, а що не можна. У пустині ізраїльський народ нарікав на Господа, хоча й мали усе необхідне для життя. Вони хотіли чогось свого. Беручи «своє», ми потерпаємо втрату. Ти начебто отримуєш «своє», те, що дуже хотів, але у твоєму серці – порожнеча. Ти перестаєш відчувати Божу присутність, коли ти стоїш на своєму. Стверджуйте свої бажання на Слові Божому, а не своїх бажаннях.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 серпня 2011, 12:18

Детальніше...

Малин 2011 - сироти

  • PDF

altУ Малині зібралась різноманітна молодь. Серед них було четверо дітей - сиріт з притулку, що знаходиться у с. Стара Басань Бобровицького р-н. Молодь церкви, що знаходиться по вул. Кар’ерна 44 у м. Києві, взяла цей притулок під своє опікунство. Для підлітків ця поїздка була справжнім благословенням у духовному сенсі. Дівчата Таня і Шура під час молитвы отримали хрещення Духом Святим. Ця благодать не оминула й Дімку та Колю. Молодь церкви дуже зраділа такій події.

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 17:49

Детальніше...

«Національно свідомий християнин в сучасній Україні: виклики та можливості»

  • PDF

Круглий стіл для молодих професіоналів в сфері суспільних стосунків (юристів, журналістів, депутатів різних рівнів, представників виконавчої влади, піарників, лобістів і т.д.) відбувся в суботу, 9 липня під час  XIV з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України. З огляду на те, що в Україні набирає обертів рух молодих віруючих професіоналів різних галузей, які об’єднані спільною метою – зростаючи професійно та духовно, служити своїм фаховим потенціалом  Богу та ближнім він мав на  меті найперше запропонувати майданчик для зустрічі таким молодим християнам.

Останнє оновлення на Середа, 27 липня 2011, 05:32

Детальніше...

3 день - Віктор Вознюк

  • PDF

Віктор Вознюк, відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ 

 «Однак, брати, я не міг говорити до вас як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі» 1 Коринтян 3:1

Сила Божа, тобто сила Євангелія проявляться у житті кожної людини. Бог нас спас від аду та засудження на вічну смерть.

Для чого Бог нас спас? Бог врятував нас від смерті для вічного життя. Віктор Володимирович зазначив, що слово «духовність» зустрічається  629 разів, з них «Дух Святий» приблизно 100 разів, а «Дух Божий» – 42 рази. Назва безпосередньої особи 6-8 разів. Дуже важливо знати ці дані знати, щоб ми могли усвідомити значення духовності.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:57

Детальніше...

2 день - Вечірнє служіння

  • PDF

Вечірнє служіння розпочав молодіжний керівник ЦХВЄ по Дніпропетровській області та пастор церкви «Нове Життя» із смт. Царичанка Тарас Герасимчук: «Я помітив, що ви готувалися до служіння. Ми наряджаємося, бо хочемо гарно виглядати. Проте сьогодні важливо, щоб ми були готові прославити ім’я Господнє. Бог також готується до зустрічі з нами і хоче нас по особливому благословити». 

Пастор із США Степан Касянюк звернувся до молоді: «Я вірю, що тут зібрані самі кращі представники України». Продовжуючи говорити він зазначив, що існує багато небезпек стосовно закаменіння серця. Бог хоче мати наше серце у своєму розпорядженні, і тому багато залежить від нас і нашого відношення до Бога. Люди спотворені гріхом закривають своє серце до Бога і залишаються в своїх гріхах.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:49

Детальніше...

Про нас знають у Європі!

  • PDF


Брюссель, 5 липня, 2011 року

Шановна молодь України та всі учасники щорічного молодіжного фестивалю,

Від імені П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів дозвольте привітати вас з тим, что ви вирішили прийняти участь у конференції.

Ми молимося та з нетерпінням чекаємо від вас розповідей, як Бог використовує цю конференцію щоб підняти покоління молодих людей, які зі сміливістю будуть жити для Ісуса в оточенні своєї сім’ї, друзів та суспільства.

Нехай протягом цих днів ви зустрінетесь із неймовірною силою Всемогутнього Бога, велич Якого ми навіть і не можемо уявити. Ми молимось, вогонь Духа Святого зіллється на це місце, щоб це був не тільки час для посвячення та могутньої зустрічі з Богом. Але й також час для заспокоєння, зцілення, покаяння, зміни життя, прощення та радості!

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:34

Детальніше...

2 день - Ростислав Мурах «Якщо тебе продали»

  • PDF


 «Яків же любив Йосифа більше за всіх своїх синів, бо він був сином його старості, і справив йому барвистий одяг. А його брати, побачивши, що батько любить його більше за всіх своїх синів, зненавиділи його і ні про що не могли з ним спокійно говорити» Буття 37:3

Під такою інтригуючою назвою пастор церкви «Світло Христове» Ростислав Мурах торкнувся доволі важливої для молоді теми.Чому ця тема актуальна? Тому що сьогодні багато християн відчувають ніби їх продали всі – Бог, друзі, брати та сестри по вірі. Отже, пастор Ростислав висловив кілька важливих думок.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:44

Детальніше...

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

 

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи зїзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Детальніше...

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF


Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння» 

Cаме під таким гаслом проходить XIV з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи з’їзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:50

Детальніше...

Малин 2011 Очікування учасників

  • PDF


Що ви очікуєте від фестивалю «Малин - 2011»?
 

Оля Пилипчук, 21 рік

Сюди я приїхала, аби зміцнитися духовно, отримати від Бога відкриття, почути Його Слово. У мене є певні питання, на які б я хотіла отримати відповідь від Господа. Очікую, що Господь заговорить до мене. Також хочу отримати зцілення. 

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:44

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю