Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

3 день - Віктор Вознюк

  • PDF

Віктор Вознюк, відповідальний за відділ освіти ЦХВЄУ 

 «Однак, брати, я не міг говорити до вас як до духовних, але як до тілесних, як до немовлят у Христі» 1 Коринтян 3:1

Сила Божа, тобто сила Євангелія проявляться у житті кожної людини. Бог нас спас від аду та засудження на вічну смерть.

Для чого Бог нас спас? Бог врятував нас від смерті для вічного життя. Віктор Володимирович зазначив, що слово «духовність» зустрічається  629 разів, з них «Дух Святий» приблизно 100 разів, а «Дух Божий» – 42 рази. Назва безпосередньої особи 6-8 разів. Дуже важливо знати ці дані знати, щоб ми могли усвідомити значення духовності.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:57

Детальніше...

2 день - Вечірнє служіння

  • PDF

Вечірнє служіння розпочав молодіжний керівник ЦХВЄ по Дніпропетровській області та пастор церкви «Нове Життя» із смт. Царичанка Тарас Герасимчук: «Я помітив, що ви готувалися до служіння. Ми наряджаємося, бо хочемо гарно виглядати. Проте сьогодні важливо, щоб ми були готові прославити ім’я Господнє. Бог також готується до зустрічі з нами і хоче нас по особливому благословити». 

Пастор із США Степан Касянюк звернувся до молоді: «Я вірю, що тут зібрані самі кращі представники України». Продовжуючи говорити він зазначив, що існує багато небезпек стосовно закаменіння серця. Бог хоче мати наше серце у своєму розпорядженні, і тому багато залежить від нас і нашого відношення до Бога. Люди спотворені гріхом закривають своє серце до Бога і залишаються в своїх гріхах.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:49

Детальніше...

Про нас знають у Європі!

  • PDF


Брюссель, 5 липня, 2011 року

Шановна молодь України та всі учасники щорічного молодіжного фестивалю,

Від імені П’ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів дозвольте привітати вас з тим, что ви вирішили прийняти участь у конференції.

Ми молимося та з нетерпінням чекаємо від вас розповідей, як Бог використовує цю конференцію щоб підняти покоління молодих людей, які зі сміливістю будуть жити для Ісуса в оточенні своєї сім’ї, друзів та суспільства.

Нехай протягом цих днів ви зустрінетесь із неймовірною силою Всемогутнього Бога, велич Якого ми навіть і не можемо уявити. Ми молимось, вогонь Духа Святого зіллється на це місце, щоб це був не тільки час для посвячення та могутньої зустрічі з Богом. Але й також час для заспокоєння, зцілення, покаяння, зміни життя, прощення та радості!

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:34

Детальніше...

2 день - Ростислав Мурах «Якщо тебе продали»

  • PDF


 «Яків же любив Йосифа більше за всіх своїх синів, бо він був сином його старості, і справив йому барвистий одяг. А його брати, побачивши, що батько любить його більше за всіх своїх синів, зненавиділи його і ні про що не могли з ним спокійно говорити» Буття 37:3

Під такою інтригуючою назвою пастор церкви «Світло Христове» Ростислав Мурах торкнувся доволі важливої для молоді теми.Чому ця тема актуальна? Тому що сьогодні багато християн відчувають ніби їх продали всі – Бог, друзі, брати та сестри по вірі. Отже, пастор Ростислав висловив кілька важливих думок.

Останнє оновлення на Субота, 09 липня 2011, 06:44

Детальніше...

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

 

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи зїзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Детальніше...

Відкриття Малинфесту-2011

  • PDF


Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння» 

Cаме під таким гаслом проходить XIV з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 4 тис. людей. 

Розпочинаючи з’їзд, керівник молодіжного відділу ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь нагадав, що обраний девіз фестивалю є знаковим, адже саме цього року на державному рівні відзначається 450-річчя Пересопницького Євангелія. Як важливо, аби Євангеліє було не просто книгою, а практикою життя. Про це у своєму зверненні зазначив заступник старшого єпископа Церкви Олександр Бабійчук: «Бажаю, аби на цьому місці Бог наділив вас силою, силою Духа Святого, аби Євангеліє стало вашим життям».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:50

Детальніше...

Малин 2011 Очікування учасників

  • PDF


Що ви очікуєте від фестивалю «Малин - 2011»?
 

Оля Пилипчук, 21 рік

Сюди я приїхала, аби зміцнитися духовно, отримати від Бога відкриття, почути Його Слово. У мене є певні питання, на які б я хотіла отримати відповідь від Господа. Очікую, що Господь заговорить до мене. Також хочу отримати зцілення. 

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:44

Детальніше...

Малин 2011 «Давидюки» знову в Малині!

  • PDF

Вже впродовж кількох років Малинський фестиваль навідує християнський співак та проповідник з Америки Джордж Давидюк.

Цьогоріч він також не оминув молодіжний табір. Хоча і не міг залишитися надовго, однак вже впродовж ранкового служіння другого дня табору встиг порадувати усіх учасників своїм співом.

Джордж Давидюк є улюбленцем молоді, адже вміє з любовю донести Божі істини до молодих сердець.

«Без Бога не життя» - такою піснею він разом зі своїми друзями-співаками привітав молодь Малинфесту-2011. Джордж засвідчив, що ще у юні роки переймався Божою справою. Якось він хотів домовитися, аби провести євангелізаційне служіння на стадіоні. Жіночка, яка мала відношення до видачі дозволу, відповіла: «Цьому ніколи не бути! Цього ніколи не станеться!». Ревністю запалало серце молодого Джорджа. Зжавши руку у кулак, він відійшов вбік і молився: «Господи, поверни ці слова в землю! Нехай вони не справдяться!».

Останнє оновлення на Четвер, 07 липня 2011, 20:11

Детальніше...

Марафон „Тернопіль - Малин”.

  • PDF

Четверо хлопців подолали сотні кілометрів щоби спонукати людей шукати Бога та читати Біблію

Щоб приїхати в Малин на велосипедах, хлопцям із Тернополя довелося крутити педалі 22 години. 497 кілометрів – ось яку відстань подолали вони і це не перестає дивувати, хіба не так?! Загалом хлопці подорожували чотири дні. Зупинялися у містах, ночували у палатці, варили їсти на маленькому газовому балоні, випивали щодня близько двадцяти літрів води. По написах на спинах „Шукай Бога”, „Читай Біблію”, „Ісус прощає” – віруючі пізнавали „своїх”, а інші просто спостерігали.

Останнє оновлення на Четвер, 10 лютого 2011, 08:02

Детальніше...

«Малин – 2010» Нотатки по завершенню

  • PDF

Нас часто питають: „Заради чого ви долаєте сотні кілометрів? Чого ви шукаєте і чи знаходите”. А ми просто посміхаємось у відповідь. Нас не зрозуміють хіба лиш ті, хто жодного разу тут не був.

Наметове містечко ХІІІ християнського молодіжного з’їзду ЦХВЄ розкинулось на території табору „Юність” поблизу міста Малин, що на Житомирщині. Щорічні жителі табору називають це місце просто „Малин”, і для кожного з них - це не просто слово, а ціла стрічка спогадів, знайомств, переломних моментів у житті та особливого часу спільності  з Богом.

Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2012, 11:03

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю