Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

  • PDF

З метою поширення євангельських цінностей в Україні, зростання молодих християн та пропагування християнської моралі в суспільстві
Прес-центр запрошує до участі:
- Активістів у соціальних медіа (вести репортажі з заходів З'їзду, поширювати ідеї, брати участь в онлайн-дебатах тощо)

- Креативщиків (розробка рекламних та промоційних матеріалів і текстів)

- Фондрейзерів (брати участь у залученні добровільних пожертв)

- Спеціалістів по відеоматеріалах (зйомка подій, обробка, монтаж коротких роликів)

- Фотокореспондентів (фотографувати події, робити репортажі на задану тематику, підготовку фотокастів і тп)

- Кореспондентів, колумністів (підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів для інформаційних ресурсів)

- Перекладачів (англійська, іспанська, німецька, російська)

- WEB-дизайнерів, художників

- Інших спеціалістів, які можуть зробити свій посильний внесок до загальної справи поширення євангельських цінностей в Україні.

Пишіть, будь ласка, сюди Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Понеділок, 18 червня 2012, 10:38

Ніккі та Глорія Круз відвідали МАЛИНФЕСТ

  • PDF

Ніккі та Глорія Круз відповіли на кілька питань, під час спілкування з журналістами

Останнє оновлення на Понеділок, 30 січня 2012, 17:31

Детальніше...

Якою Ви бажаєте бачити сцену у 2012 році ?

  • PDF

Дорогий друже просимо твоєї підтримки в оформленні сцени на ювілейний 15 з’їзд молоді.

ПИШІТЬ та надсилайте ваші пропозиції якою ви бажаєте бачити сцену у 2012р.
 
З подякою ОРГКОМІТЕТ !

 

«Займатися бездіяльністю», чи отримати бачення і влучити в ціль?

  • PDF

Думаю, це нікому не секрет, що кожнісіньке творіння має своє призначення від Творця. Питання в іншому: далеко не кожен знає, для чого він створений. Більше того, важливо не лише задовольнятися загальним Божим баченням, а знати й виконувати особисте – що маю зробити саме я.
Бачення і видіння: чи є між ними різниця? Що означає «не потрапити в ціль»? Який вигляд має бачення? (на що воно подібне?)Чому важливо його мати? Як отримати бачення від Бога?
Достатньо запитань! Варто шукати відповіді на них! У цьому нам допоміг Ростислав Мурах на своєму семінарі для молоді в Малині.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 17:04

Детальніше...

Сергій Петрович Вінковський спілкувався з журналістами

  • PDF

 

- Що є критерієм людини, яка зустрілась із Богом?
- Змінене життя. Зустрівся апостол Павло з Богом, запитує: «Що накажеш мені робити?». І відповідь дуже дивна: «Я покажу тобі, скільки за Мене належить тобі постраждати». Зустріч із Богом – це завжди виклик для людської плоті. На запитання: «Як відрізнити голос Божий від голосу диявола?» - і це завжди шокує моїх слухачів - я відповідаю: голос диявола приємний, а голос Божий неприємний. Тому що голос диявола звертається до нашої плоті, завжди підтакує їй, і цього нам хочеться. Наприклад, диявол говорить: «Спи, дорогенький. Вчора вставав рано. Навіщо сьогодні вставати рано? Поспи». А голос Божий закликає: «Трудись, іди!». Тому це значні таки виклики. І критерій людини, яка зустрілась із Богом, – це реально змінене життя: коли людина йшла в одному напрямку - повернулась і пішла в іншому.
- Запитання, можливо, риторичне: як Ви себе почуваєте з молоддю?
- Ха… Це їх потрібно запитати, як їм зі мною. Я вчора цілу прес-конференцію влаштував. Я ловив хлопців і дівчат, запитував у них, тому що відчуваю, що вони мене люблять. Але вони знають за що. Я вже старший чоловік, небритий, а вони люблять. Вони говорять: «У нас слів не вистачить пояснити, за що ми Вас любимо». А я теж люблю молодь. Нажаль, багато церков сьогодні займаються ніби доведенням старших до фінішу і проведенням їх у небо, але при цьому жертвують молоддю, за якою майбутнє. Але я, звісно, вибрав: не забуваючи старших, якомога більше в молодь вкласти, тому що це завтрашня Україна, це завтрашнє суспільство. Я вірю, я бачив багато країн, які гідні мріяти побачити таке, як тут було. І те, що тут відбувається, тільки початок.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 16:52

Детальніше...

Прес-конференція Малин 2011

  • PDF

 1 . Що вас найбільше вразило? 
Богдан Левицький: Мене вразило те, що тут є дуже багато молодих людей, які приїхали перший раз.
Михало Паночко: Мені здається, що найбільш вражаючим є те, що молоде покоління тягнеться до Бога. Це дуже знакова подія. Представникі влади, які побували на з’їзді, сказали: «Ми не мали надії або не було в нас думки, що Україна має майбутнє. Побачивши такі запалені серця, такий ентузіазм, таку енергію, таку відкритість, таку щирість, в нас з’явилась надія, що в України є майбутнє.» І це є дуже, дуже важливо.
Сергій Вінковський: На мене велике враження справило те, що в цьому році музичні гурти приїхали підготовленими. Це були шедеври виконання, це було натхнене Духом Святим професійне виконання. Воно зворушувало наші серця. Я був вражений присутністю Бога на наших служіннях, молитвах, семінарах. Велика подяка Богу.
Ростислав Мурах: Дві речі, які найбільше мене вразили. Перше – це рівень підготовки. Цей з’їзд має найвищий рівень по всіх показниках. Друге що мене вразило, це атмосфера, яка панувала в таборі, поза богослужіннями, секційними заняттями, на ранкових молитвах і вечірніх спілкуваннях. Панує такий здоровий дух. Молодь тягнеться до серйозних, духовних цілей. Поставила серйозні духовні цінності і серйозний біблійний, глибокий духовний підхід до речей.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:26

Детальніше...

Ін Сен Хо розказав про корейську молодь

  • PDF

Представтесь, будь ласка
Мене звати Ін Сен Хо. Я приїхав із Кореї. Несу пастирське служіння у церкві «Чягіо», яка існує вже 112 років.
Скажіть, чим живе християнська молодь у Кореї?

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 08:59

Детальніше...

Фатальна помилка Аарона

  • PDF

Пропонуємо вам конспект лекції Мураха Р.М. «Фатальна помилка  Аарона» виголошеної під час молодіжного з’їзду.

altФатальна помилка Аарона є своєрідним повчанням і для сучасних християн. Чому діти Божі відмовляються від служіння Богу? Чому не відгукуються на Божий поклик? Як це відбивається на їхньому житті? На ці запитання отримали відповідь присутні на секції Ростислава Мураха.


            «І промовив до Нього Господь: «Іди, зійди, а потім вийди ти й Аарон з тобою, а священики й народ нехай не рвуться до Господа, щоб Я не повбивав їх» (Вих. 19:24). Читаючи біблійні рядки, не всі звертають увагу на те, що Господь кликав на Сінайську гору не тільки Мойсея, а й Аарона. Однак пішов тільки Мойсей. Аарон же залишився в долині і грішив разом з народом.

Останнє оновлення на Субота, 30 липня 2011, 14:27

Детальніше...

Наші діти з 1-го класу мають читати разом Буквар і Євангелію

  • PDF

 - вважає начальник Головного Управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської ОДА Гула Раїса Миколаївна.

          - Раїса Миколаївна, зважаючи на те, що Ви вперше у нас, які Ваші враження від з’їзду. І наскільки актуальною видається Вам робота з молоддю, яку проводять організатори?

Вона дуже актуальна і необхідна. І досить об’ємна. Чому? Тому що молодь об’єднується навколо віри, надії, любові, добра. І сьогодні дуже багато прозвучало різних принципів, які в повсякденному житті необхідні для молоді. Було сказано, щоб ці 3 тис. молодих людей, які зібралися тут, шукали тих, які з певних причин опинилися за межами; щоб вони взяли їх до себе, подружилися з ними, і таким чином, збільшили своє число хоча б удвіччі. Тоді Україна наша буде багата на елітну, добру, гарну молодь, яка ніколи не зробить зла.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:20

Детальніше...

Якщо тебе продали

  • PDF

 «Яків же любив Йосифа більше за всіх своїх синів, бо він був сином його старості, і справив йому барвистий одяг. А його брати, побачивши, що батько любить його більше за всіх своїх синів, зненавиділи його і ні про що не могли з ним спокійно говорити» Буття 37:3

В четвер, 7 липня, в перший робочий день XIV з їзду молоді пастор церкви «Світло Христове» Ростислав Мурах, старший пресвітер церков християн віри євангельської у Хмельницькій області,  торкнувся доволі важливої для молоді теми.Чому ця тема актуальна? Тому що сьогодні багато християн відчувають ніби їх продали всі – Бог, друзі, брати та сестри по вірі. Отже, пастор Мурах поділився важливими думками. Пропонуємо їх і вам, дорогі друзі.

1) Коли тебе можуть продати? Тоді, коли у Бога є план для тебе. Коли ти розумієш, що у Бога є план для твого життя і служіння, то будь готовий до того, що тебе можуть продати близькі тобі люди. Не всі у церкві тебе зрозуміють, коли Бог має план для тебе. Приймати Божі благословіння – це відповідальність. Тому, якщо ти хочеш бути благословенним, будь готовий до випробувань.

Останнє оновлення на Субота, 30 липня 2011, 14:35

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю