Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

«Займатися бездіяльністю», чи отримати бачення і влучити в ціль?

  • PDF

Думаю, це нікому не секрет, що кожнісіньке творіння має своє призначення від Творця. Питання в іншому: далеко не кожен знає, для чого він створений. Більше того, важливо не лише задовольнятися загальним Божим баченням, а знати й виконувати особисте – що маю зробити саме я.
Бачення і видіння: чи є між ними різниця? Що означає «не потрапити в ціль»? Який вигляд має бачення? (на що воно подібне?)Чому важливо його мати? Як отримати бачення від Бога?
Достатньо запитань! Варто шукати відповіді на них! У цьому нам допоміг Ростислав Мурах на своєму семінарі для молоді в Малині.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 17:04

Детальніше...

Сергій Петрович Вінковський спілкувався з журналістами

  • PDF

 

- Що є критерієм людини, яка зустрілась із Богом?
- Змінене життя. Зустрівся апостол Павло з Богом, запитує: «Що накажеш мені робити?». І відповідь дуже дивна: «Я покажу тобі, скільки за Мене належить тобі постраждати». Зустріч із Богом – це завжди виклик для людської плоті. На запитання: «Як відрізнити голос Божий від голосу диявола?» - і це завжди шокує моїх слухачів - я відповідаю: голос диявола приємний, а голос Божий неприємний. Тому що голос диявола звертається до нашої плоті, завжди підтакує їй, і цього нам хочеться. Наприклад, диявол говорить: «Спи, дорогенький. Вчора вставав рано. Навіщо сьогодні вставати рано? Поспи». А голос Божий закликає: «Трудись, іди!». Тому це значні таки виклики. І критерій людини, яка зустрілась із Богом, – це реально змінене життя: коли людина йшла в одному напрямку - повернулась і пішла в іншому.
- Запитання, можливо, риторичне: як Ви себе почуваєте з молоддю?
- Ха… Це їх потрібно запитати, як їм зі мною. Я вчора цілу прес-конференцію влаштував. Я ловив хлопців і дівчат, запитував у них, тому що відчуваю, що вони мене люблять. Але вони знають за що. Я вже старший чоловік, небритий, а вони люблять. Вони говорять: «У нас слів не вистачить пояснити, за що ми Вас любимо». А я теж люблю молодь. Нажаль, багато церков сьогодні займаються ніби доведенням старших до фінішу і проведенням їх у небо, але при цьому жертвують молоддю, за якою майбутнє. Але я, звісно, вибрав: не забуваючи старших, якомога більше в молодь вкласти, тому що це завтрашня Україна, це завтрашнє суспільство. Я вірю, я бачив багато країн, які гідні мріяти побачити таке, як тут було. І те, що тут відбувається, тільки початок.

Останнє оновлення на Неділя, 13 листопада 2011, 16:52

Детальніше...

Прес-конференція Малин 2011

  • PDF

 1 . Що вас найбільше вразило? 
Богдан Левицький: Мене вразило те, що тут є дуже багато молодих людей, які приїхали перший раз.
Михало Паночко: Мені здається, що найбільш вражаючим є те, що молоде покоління тягнеться до Бога. Це дуже знакова подія. Представникі влади, які побували на з’їзді, сказали: «Ми не мали надії або не було в нас думки, що Україна має майбутнє. Побачивши такі запалені серця, такий ентузіазм, таку енергію, таку відкритість, таку щирість, в нас з’явилась надія, що в України є майбутнє.» І це є дуже, дуже важливо.
Сергій Вінковський: На мене велике враження справило те, що в цьому році музичні гурти приїхали підготовленими. Це були шедеври виконання, це було натхнене Духом Святим професійне виконання. Воно зворушувало наші серця. Я був вражений присутністю Бога на наших служіннях, молитвах, семінарах. Велика подяка Богу.
Ростислав Мурах: Дві речі, які найбільше мене вразили. Перше – це рівень підготовки. Цей з’їзд має найвищий рівень по всіх показниках. Друге що мене вразило, це атмосфера, яка панувала в таборі, поза богослужіннями, секційними заняттями, на ранкових молитвах і вечірніх спілкуваннях. Панує такий здоровий дух. Молодь тягнеться до серйозних, духовних цілей. Поставила серйозні духовні цінності і серйозний біблійний, глибокий духовний підхід до речей.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:26

Детальніше...

Ін Сен Хо розказав про корейську молодь

  • PDF

Представтесь, будь ласка
Мене звати Ін Сен Хо. Я приїхав із Кореї. Несу пастирське служіння у церкві «Чягіо», яка існує вже 112 років.
Скажіть, чим живе християнська молодь у Кореї?

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 08:59

Детальніше...

Фатальна помилка Аарона

  • PDF

Пропонуємо вам конспект лекції Мураха Р.М. «Фатальна помилка  Аарона» виголошеної під час молодіжного з’їзду.

altФатальна помилка Аарона є своєрідним повчанням і для сучасних християн. Чому діти Божі відмовляються від служіння Богу? Чому не відгукуються на Божий поклик? Як це відбивається на їхньому житті? На ці запитання отримали відповідь присутні на секції Ростислава Мураха.


            «І промовив до Нього Господь: «Іди, зійди, а потім вийди ти й Аарон з тобою, а священики й народ нехай не рвуться до Господа, щоб Я не повбивав їх» (Вих. 19:24). Читаючи біблійні рядки, не всі звертають увагу на те, що Господь кликав на Сінайську гору не тільки Мойсея, а й Аарона. Однак пішов тільки Мойсей. Аарон же залишився в долині і грішив разом з народом.

Останнє оновлення на Субота, 30 липня 2011, 14:27

Детальніше...

Наші діти з 1-го класу мають читати разом Буквар і Євангелію

  • PDF

 - вважає начальник Головного Управління у справах сімї, молоді та спорту Житомирської ОДА Гула Раїса Миколаївна.

          - Раїса Миколаївна, зважаючи на те, що Ви вперше у нас, які Ваші враження від з’їзду. І наскільки актуальною видається Вам робота з молоддю, яку проводять організатори?

Вона дуже актуальна і необхідна. І досить об’ємна. Чому? Тому що молодь об’єднується навколо віри, надії, любові, добра. І сьогодні дуже багато прозвучало різних принципів, які в повсякденному житті необхідні для молоді. Було сказано, щоб ці 3 тис. молодих людей, які зібралися тут, шукали тих, які з певних причин опинилися за межами; щоб вони взяли їх до себе, подружилися з ними, і таким чином, збільшили своє число хоча б удвіччі. Тоді Україна наша буде багата на елітну, добру, гарну молодь, яка ніколи не зробить зла.

Останнє оновлення на Субота, 12 листопада 2011, 16:20

Детальніше...

Якщо тебе продали

  • PDF

 «Яків же любив Йосифа більше за всіх своїх синів, бо він був сином його старості, і справив йому барвистий одяг. А його брати, побачивши, що батько любить його більше за всіх своїх синів, зненавиділи його і ні про що не могли з ним спокійно говорити» Буття 37:3

В четвер, 7 липня, в перший робочий день XIV з їзду молоді пастор церкви «Світло Христове» Ростислав Мурах, старший пресвітер церков християн віри євангельської у Хмельницькій області,  торкнувся доволі важливої для молоді теми.Чому ця тема актуальна? Тому що сьогодні багато християн відчувають ніби їх продали всі – Бог, друзі, брати та сестри по вірі. Отже, пастор Мурах поділився важливими думками. Пропонуємо їх і вам, дорогі друзі.

1) Коли тебе можуть продати? Тоді, коли у Бога є план для тебе. Коли ти розумієш, що у Бога є план для твого життя і служіння, то будь готовий до того, що тебе можуть продати близькі тобі люди. Не всі у церкві тебе зрозуміють, коли Бог має план для тебе. Приймати Божі благословіння – це відповідальність. Тому, якщо ти хочеш бути благословенним, будь готовий до випробувань.

Останнє оновлення на Субота, 30 липня 2011, 14:35

Детальніше...

6 липня - Відкриття - частина 1

  • PDF

             В понеділок, 11липня, ранкове богослужіння розпочав молодіжний хор Харківської області. Проповідь, старшого пресвітера церков Харківської області «Коли ти отримав своє» нагадала нам про Ізраїльський народ, який мав успіх у багатьох сферах. Багато хто заздрив цьому народові. Валааму не подобалося, що його оточували ізраїльтяни. Він хотів розбагатіти. Коли Валаам запитав Бога, що йому відповісти з людьми Валаака, він отримав чітку відповідь. Але коли вони прийшли вдруге, він знову пішов до Господа із тим же запитанням. Причина у тому, що у нього був мотив. Позиція Валаама: «Я б хотів, але не можу». Валаам був схильний до того, що йому пропонував Валаак. Картина така: Господь забороняє, Валаак – наполягає, а Валаам – хоче, але не може через Божу заборону. У його серці було приховане бажання. Він був невизначеним. Якщо ми пізнали Господа, то у нашому серці буде відчуття – що робити можна, а що не можна. У пустині ізраїльський народ нарікав на Господа, хоча й мали усе необхідне для життя. Вони хотіли чогось свого. Беручи «своє», ми потерпаємо втрату. Ти начебто отримуєш «своє», те, що дуже хотів, але у твоєму серці – порожнеча. Ти перестаєш відчувати Божу присутність, коли ти стоїш на своєму. Стверджуйте свої бажання на Слові Божому, а не своїх бажаннях.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 серпня 2011, 12:18

Детальніше...

Малин 2011 - сироти

  • PDF

altУ Малині зібралась різноманітна молодь. Серед них було четверо дітей - сиріт з притулку, що знаходиться у с. Стара Басань Бобровицького р-н. Молодь церкви, що знаходиться по вул. Кар’ерна 44 у м. Києві, взяла цей притулок під своє опікунство. Для підлітків ця поїздка була справжнім благословенням у духовному сенсі. Дівчата Таня і Шура під час молитвы отримали хрещення Духом Святим. Ця благодать не оминула й Дімку та Колю. Молодь церкви дуже зраділа такій події.

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 17:49

Детальніше...

«Національно свідомий християнин в сучасній Україні: виклики та можливості»

  • PDF

Круглий стіл для молодих професіоналів в сфері суспільних стосунків (юристів, журналістів, депутатів різних рівнів, представників виконавчої влади, піарників, лобістів і т.д.) відбувся в суботу, 9 липня під час  XIV з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України. З огляду на те, що в Україні набирає обертів рух молодих віруючих професіоналів різних галузей, які об’єднані спільною метою – зростаючи професійно та духовно, служити своїм фаховим потенціалом  Богу та ближнім він мав на  меті найперше запропонувати майданчик для зустрічі таким молодим християнам.

Останнє оновлення на Середа, 27 липня 2011, 05:32

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю