Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

Тисячі учасників молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до Президента України про захист сімейних цінностей

  • PDF

  З огляду на інформацію, оприлюднену на офіційному сайті Конституційної Комісії про те, що пропонується видалити зі статті 51 Конституції визначення шлюбу, як союзу чоловіка та жінки та  введення в Конституцію нового терміну «сексуальна орієнтація» (який загалом відсутній в українському законодавстві) -  учасники молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до влади. Зокрема, документ спрямовано до Президента України, Конституційної Комісії, голів депутатських фракцій, профільних комітетів та народних депутатів.

Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:25

Детальніше...

Чоловіча розмова на тему: "Ефектні та ефективні"

  • PDF

10 липня, молодіжний пастор Олександр Савчук провів семінар для братів на тему: «Ефектні та ефективні». Спікер пояснив різницю між ефектними та ефективними людьми на прикладі Саула та Давида.  «І був у нього син, а ім'я йому Саул, молодий та гарний. І з Ізраїлевих синів не було нікого вродливішого за нього, цілою головою він був вищий від кожного з усього народу» (1-а Самуїлова 9:2).


Останнє оновлення на П'ятниця, 10 липня 2015, 21:21

Детальніше...

Під час «Малинфесту» відділ освіти презентував підручник для християнської молоді

  • PDF

   У четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував посібник для молоді «Юність в об’єктиві» на всеукраїнському молодіжному з’їзду в Малині.

       Цей посібник – результат спільної роботи двох відділі Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює цілу низку найважливіших тем для успішного життя молодого християнина. В його основу лягли питання, які були відзначені молоддю у соцопитуванні під час минулорічного «Малинфесту». 

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 липня 2015, 14:55

Детальніше...

Миттєвості молодіжного фестивалю. День перший.

  • PDF

 

 «З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України оголошую відкритим!» - виголосив Голова оргкомітету Богдан Левицький. - «Бажаю, щоб тут, у Малині, ви вдихнули не тільки свіжого повітря, але й свіжого натхнення.  І щоб додому поїхали вже іншими людьми!»

     Попереду ще цілий тиждень служінь, молитов, навчання, спілкування. Скільки відкриттів він ще подарує?

     


Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:00

Детальніше...

До відкриття Малинфесту-2015 залишились лічені години

  • PDF

     Тривають останні приготування, делегації завершують облаштування своїх наметових містечок. Ті, хто приїхав уперше намагаються зорієнтуватися на місцевості. А хто вже був у таборі роздивляються, що ж змінилося. Наприклад, оновлено сцену у центральному наметі, місця загального користування, є й інші новинки.

  ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України триватиме з 8 по15 липня 2015 р. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Пасла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 10:38

Детальніше...

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

  • PDF

Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей, представив учасників зібрання. Крім молоді в залі, всіх надихав об’єднаний молодіжний хор та колектив зі Львова.  Пісні та молитви приготували всіх до слухання Слова.

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2015, 20:22

Детальніше...

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

  • PDF

Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей, представив учасників зібрання. Крім молоді в залі, всіх надихав об’єднаний молодіжний хор та колектив зі Львова.  Пісні та молитви приготували всіх до слухання Слова.


    Як було в кінці зазначено, хоч всі три спікери були з різних країн і не бачилися раніше, але говорили вони про одне і те ж – розуміння свого місця та ролі в Божому плані.

    Пастор Юрій Кулакевич на прикладі молодої дівчини Естер показував молодим християнам про необхідність завжди пам’ятати, що Бог має особливе місце і час для кожного. Те, що видається хеппі ендом, насправді може бути тільки початком. Запитання і виклики, що торкаються кожного юнака та дівчини, спонукали до роздумів та молитви про Божі цілі та сміливість для їх досягнення. «Хоч ти не розумієш зараз Божу ціль і план, це не означає, що їх не існує. Коли ти усвідомиш Його ціль, ти укріпишся Їм і знаючи, що Він все контролює, будеш іти за Ним» - закликав проповідник.

    Молодіжний пастор з Техасу (США) Метт Суінні на прикладі бігуна із Першого послання до Коринтян продовжував закликати та мотивувати молодь до рішення та дії. Божественний потенціал, закладений в кожному має бути вивільнений та послужити для поширення Божого Царства.

    «Який я був би щасливий, якби мав такий старт як ви. Якби я міг чути таке Слово 23 роки тому, коли тільки починав свій шлях з Богом. Я прошу вас, молодь, дорожіть цим!» - закликав молодь пастор Спартак Чанкветадзе (Кутаїсі, Грузія) завершуючи конференцію. Його яскраві приклади про Соломона та заклик бути відповідальним у тому, що просимо, залишилися у пам"яті багатьох.

    «Молодь ще довго обговорювала почуте за гостиною в затишному церковному кафе. Це хороший знак, який вселяє надію щодо майбутнього України, яка має таку молодь» - підсумовує Василь Гуцало.Служіння у новому форматі під час Малинфесту, перспективи адмінреформи, розвиток інтернет-євангелізму – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

  • PDF

   19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами привітання та проповіддю на початку до молодіжних пасторів звернувся перший заступник старшого єпископа Церкви Микола Синюк. Після цього члени молодіжного комітету, під головуванням завідувача відділу Богдана  Левицького, склали план обласних  та регіональних конференцій. А також,  обговорили низку питань із підготовки до XVІІІ всеукраїнського з’їзду християнської молоді, що традиційно пройде на території табору «Юність» поблизу міста Малина.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 11:51

Детальніше...

Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

  • PDF

 Відійшов у вічність пастор Сергій Вінковський.

СПІВЧУТТЯ

Дорога сестра Олена,
Дорогі діти та вся родина брата Сергія Вінковського,
Дорога Церква «Перемога» м.Дніпропетровська

              Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюємо Вам щире співчуття і разом з Вами сумуємо з приводу відходу у вічність дорогої нам людини, пастора Сергія Вінковського.

Останнє оновлення на Четвер, 13 листопада 2014, 10:38

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю