Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Конспекти семінарів

Лєра Чернобай: «Нерідко відторгнені люди ховаються за інтелектом»

  • PDF

Про причини відторгнення розповіла учасниця сестринського служіння Лєра Чернобай.
Немає такої перешкоди, яка б зупинила цікавість жінки. І, навпаки, ніщо не може примусити її долати перешкоди, якщо їй нецікаво. Вочевидь, дівчатам, які поспішали на сестринський семінар, було аж надто цікаво. Під теплим Малинським дощем бігли вони до місіонерського будиночку на семінар "Відторгнення та шляхи подолання".

Детальніше...

Перемога починається з прийняття рішення, а рішення – з поштовху від Бога

  • PDF

Такими роздумами поділився Віктор Вознюк на тематичній секції. Він говорив про речі, які заважають отримати перемогу. Водночас вказав, як же позбутися таких речей.

Детальніше...

Ростислав Мурах: «Не бійтеся входити в долину велетнів»

  • PDF

Долина – це місце зустрічі з Богом. Це дорога, якою йшов Христос і якою буде йти кожен християнин. Традиційне розуміння долин зводиться до зустрічі невдач на життєвій дорозі або ж втрати чогось дорогоцінного у житті. Але варто вказати, що у кожного своя долина. В одного – це долина невдач, в іншого – це долина високих стандартів, до яких ти так старанно прагнеш, а ще в інших – це долина реабілітації після поранення чи втрати орієнтирів у житті. Які вони –  долини християнина? Про це у проповіді Ростислава Мураха:

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 16:08

Детальніше...

You are here Новини Конспекти семінарів