Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Ексклюзив

Професор Василь Костицький вважає, що ВРЦіРО стала потужним важелем у вирішенні державних питань

  • PDF

Про це він заявив у своєму зверненні до 4-тисячної молодіжної аудиторії на Всеукраїнському молодіжному з’їзді Церкви християн віри євангельської України, що проходив поблизу Малину з 5 по 12 липня.
Показовою стала ситуація, коли на державному рівні намагалися ліквідувати діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, головою якої є Василь Костицький. Саме завдяки активній реакції ВРЦіРО ця ініціатива не вдалася, чого, на жаль, не сталося із проштовхуванням мовного закону. Про «мовний біль» та деякі законодавчі ініціативи у сфері релігійного життя далі у розмові із доктором юридичних наук, професором Василем Костицьким. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 15:41

Детальніше...

Віктор Єленський: " Християнин завжди відстоює справедливість і залишається таким не тільки в церкві "

  • PDF

Нині в Україні час свободи віросповідання. Кожен без страху може говорити про свої релігійні переконання, змінювати їх у міру свого духовного зростання. Які ж виклики сьогодні стоять перед християнською спільнотою, яку роль у формуванні суспільних цінностей займає Церква? Про це наша розмова з Президентом «Української асоціації релігійної свободи», відомим соціологом і релігієзнавцем, доктором філософських наук Віктором Єленським:

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 15:25

Детальніше...

You are here Новини Ексклюзив