Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Відгуки

Chris Hutan із Лос – Анджелесу

  • PDF

«У вас дуже гарна країна, проте я помітив що ви намагаєтесь копіювати Західну культури. Не робіть цього! Адже ви маєте свої власні культурні традиції»
Я народився у Румунії, але дуже багато років потому переїхав у США. Мої друзі з Чернівців запросили приїхати на цей з’їзд. Тут гарна атмосфера. Можливо у майбутньому я сюди ще повернусь. Хто знає. Мені дуже подобається прославлення. Я не дуже розумію російську та українську мови, але намагаюсь - за кілька днів я вивчив біля 200 слів. Якби фестиваль тривав протягом місяця, то я зміг би трішки говорити українською мовою

Останнє оновлення на Понеділок, 25 липня 2011, 17:54

Біблія стала орієнтиром для мого життя… Юлія Веремій

  • PDF

Народилася у християнській родині, за що дуже вдячна Богу. Хоч як і всі ДВР мені здавалось, що я не повинна вже так серйозно виходити на сцену, щоб церква помолилась за мене. Я вважала, що якщо мій батько пастор, то навіщо мені молитва церкви. Я знала, що люблю Ісуса і Він любить мене, читала Біблію, бо мені подобалися біблійні історії. Приїхавши перший раз на всеукраїнський молодіжний з’їзд, Бог по особливому проговорив до мене і я пообіцяла від щирого серця повністю присвятити себе Йому. Біблія стала для мене життєвим планом, інструкцією, орієнтиром мого життя. Це було моє бажання, а не тому що батьки служать Богу і я також повинна це так поступати.

Останнє оновлення на Четвер, 21 липня 2011, 06:30

Детальніше...

Aкадемічний декан стаціонарного відділення ЛБС Туз Наталя Львівна

  • PDF

Це чудова нагода для кожного переглянути своє життя, своє серце. Позбутися всього того, що заважає Богові використовувати для своєї слави і присвятити себе повністю для Бога та людей. Саме перебування на такому фестивалі є доброю нагодою набратися духовних сил для перемоги та знайти відповіді на свої запитання. Для цього необхідне велике усвідомлення цінного часу, що Бог подарував у Малині через Своє Слово і спілкування з християнами.

Не дивися на людей, але довіряй Богу.

  • PDF

Наталя Воронич

Мене звати Наталія і я з Івано-Франківська. Це мій 7-й з’їзд. Я була на всіх з’їздах, які відбувалися тут у Малині. Кожного року відчувала великі Божі благословення, але цей рік став для мене особливим. Я їхала на фестиваль, хоча у мене були проблеми й великі переживання. Я дуже хотіла, щоб Бог вирішив мою проблему. Цього року я по особливому просила, щоб Він до мене говорив. Слава Богу, Він до мене говорив особисто кожного служіння. Мене дуже вразила сценка, яку ставила молодь із церкви «Перемога» м. Дніпропетровськ. До цього часу я не задумувалась, який великий і нелегкий шлях довелося пройти Ісусу Христу, наскільки велика Божа любов і як сильно полюбив Бог тебе і мене.

Детальніше...

Старший пресвітер у Хмельницькій області та пастор церкви «Світло Христове» (м. Кам’янець-Подільський)

  • PDF

З кожним роком молодіжний з’їзд стає більше глибоким і духовним, а значить, ми ростемо. Молодь знає смак духовної їжі і вміє відрізняти добре від злого, а це дуже важливо. На сьогоднішній день ми спостерігаємо новий етап новобранців, тобто 40% молодих людей від 14-18 років які вперше відвідали молодіжний з’їзд у 2011 році. Цього року з’їд у Малині був набагато спокійнішим, без якихось важких правопорушень. Все це свідчить, що люди усвідомлюють свою відповідальність перед Богом і церквою.

Пресвітер церкви «Світло Христове» (м. Кам’янець-Подільський) та викладач ЛБС Володимир Чорнописький

  • PDF

«Шукайте і знайдете», сказав Христос. Молодіжний з’їзд у Малині був великою можливістю для молодої людини шукати і знайти Бога, для цього були створені всі умови і ті хто шукали щось інше, до цього і прийшли. Не всі знайшли Бога і на це є причини. За чим людина їхала на фестиваль? А хто шукав Бога, той Його неодмінно знайшов.

You are here Спілкування Відгуки