Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Новини Україна

На Львівщині молодь молилася про Боже покликання

  • PDF

  Понад 300 юнаків та дівчат з церков Львівщини зібралися 29 листопада 2014 р. у церкві «Воскресіння», що на вул. Пекарська, 59 у Львові.

      Головним спікером конференції був викладач Львівської богословської семінарії ЦХВЄУ Василь Попудник, який проповідував на тему: «Як знайти себе в служінні?». 

Останнє оновлення на Неділя, 07 грудня 2014, 22:28

Детальніше...

На Львівщині час молодіжних конференцій

  • PDF

alt

   29 березня 2014 року у місті Львові, в Домі молитви по вул. Папарівка, 1, відбулася обласна молодіжна конференція, на яку зібралися молодіжні служителі та члени церков із різних районів області. 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 квітня 2014, 14:48

Детальніше...

Богдан Левицький: «Люди духовно зрілі зобов’язані формувати суспільну думку, адже написано, що духовний судить про все»

  • PDF

alt

    Керівник Відділу молоді Церкви християн віри євангельської України, пастор церкви у місті Волочиську Хмельницької області, про місце християн у нинішньому протесті, формування лідерів серед молодого покоління християн та місію, яку Україна може виконати в Європі.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 15:09

Детальніше...

Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

  • PDF

alt23 листопада 2013 року близько 2000 молодих людей з усієї Волині зібралися у приміщенні дому молитви церкви «Христа Спасителя», що на вул. Вороніхіна, 14а.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 грудня 2013, 12:43

Детальніше...

Молодіжні керівники України зустрілись у Києві

  • PDF

 

8 лютого 2012 року в головній канцелярії Церкви християн віри євангельської України (Київ, вул.Оніскевича, 3) відбулося чергове засідання комітету обласних керівників молодіжного служіння Церкви. В роботі, на чолі з керівником відділу молодіжного служіння Богданом Левицьким, прийняли участь 21 обласний керівник молоді та запрошені гості.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2012, 10:45

Детальніше...

Михайло Паночко 22 січня 2012 на Софійській площі в Києві

  • PDF

10 березня відбулась чергова зустріч главєвангельських Церков України.

  • PDF

10 березня відбулась чергова зустріч главєвангельських Церков України.

Засідання проходило у молитовному домі "Філадельфія" (вул. Голосіївська, 57) під головуванням Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна, повідомляє Інститут релігійної свободи. До участі в засіданні також були запрошені представники Верховної Ради України, Держкомнацрелігій та Інституту релігійної свободи.

Учасники зустрічі обговорили питання державно-церковних відносин. Представник Державного комітету у справах національностей і релігій ознайомив присутніх з інформацією про законодавчі ініціативи у цій сфері, а також про стан ліквідації Комітету та реорганізації Міністерства культури.

Детальніше...

Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"

  • PDF

 - 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція  П'ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY - Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: "INFLUENCING EUROPE" - ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п'ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб "звірити годинники" і, об'єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 09:02

Детальніше...

В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння ЦХВЄУ

  • PDF

 

КИЇВ - 29 жовтня  Комітет Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ провів у Головній Канцелярії ЦХВЄУ чергове робоче засідання. Обласні лідери молоді зустрілися для спільного аналізу та планування діяльності на 2011 рік.

Єпископ Синюк М.П. вітаючи учасників зустрічі на прикладі притчі про 10 мін срібла (Лк.19) закликав молодих служителів до уважності та ревності у довіреному служінні та поблагословив всіх у молитві. Пастор Левицький Б.п., завідувач Відділу, розпочинаючи ділову частину засідання подякував служителям за вірність в служінні молодому поколінню Церкви та поділився враженнями з недавніх відряджень до Південної Кореї та Південно-Африканської Республіки.

Останнє оновлення на Середа, 09 лютого 2011, 07:27

Детальніше...

You are here Новини Новини України