Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

Проморолик для друзів!

  • PDF

 

Малинфест закінчився, але життя продовжується. Попереду дні, тижні та місяці праці над втіленням того, що зрозуміли та навчилися.

«Я обираю волю Божу!» - кажуть молоді люди з Малинфесту. А ти? А твої друзі? Приймай цей виклик і вперед! Зробимо Україну кращою!

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 липня 2017, 11:39

Малинфест-2017 у прямому ефірі

  • PDF

Дивіться пряму трансляцію зібрань та секційних занять ХХ Всеукраїнського з’їзду молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської на youtube-каналі Медіаслужіння братерства 
https://www.youtube.com/channel/UCueexoEmTvXOZ83ZmOYJNBw 

Час служінь: 

РАНКОВЕ 10.00- 12.00

СЕКЦІЇ початок 15.00 та 16.30

ВЕЧІРНЄ 19.00

За репортажами зі служінь слідкуйте на фейсбук-сторінці Малинфесту

https://www.facebook.com/Malinfest-425249567526294/ 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 липня 2017, 16:15

Детальніше...

ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОЛОДІ ПРИСВЯЧЕНО ОБНОВЛЕННЮ СВІТОГЛЯДУ

  • PDF

З 5 по 13 липня в таборі «Юність» поблизу міста Малина на Житомирщині проходить ювілейний XХ з’їзд молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської, відомий під назвою «МалинФест». Його учасниками стали тисячі юнаків та дівчат з різних куточків України та зарубіжжя. Цьогорічним девізом заходу обрано євангельський текст: «Перемініться обновою вашого розуму». 

Останнє оновлення на Неділя, 09 липня 2017, 06:33

Детальніше...

УВАГА! УВАГА!

  • PDF


Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017, 14:48

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість цікавих спікерів радує

  • PDF

 1264_golНайочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.

 Протягом тижня, з 6 по 13 липня, молоді християни беруть активну участь у богослужіннях, тематичних семінарах, майстер-класах и т.ін.

День перший: несподівані гості та потік благословінь

Голова Оргкомітету, пастор Богдан Левицький, відкриваючи фестиваль 6 липня, закликав до молитви і подяки Господу. Прославлення вели гурт «Подих свободи» і об’єднаний молодіжний хор. А до молитви за мир в Україні молодь запросив перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. «Праведні житимуть своєю, а не чиєюсь вірою. Вона не передається у спадок від батьків, а формується на основі спілкування з Богом у серці кожного зокрема», - наголосив єпископ. Він закликав молодь мати особисті стосунки із Богом і бути представниками Його царства на своїй рідній землі.

11Привітати учасників з відкриттям XIX Всеукраїнського з’їзду молоді ЦХВЄУ, як завжди, прибуло багато гостей. Голова Ворсівської сільської ради Петро Підручний, представник Малинської РДА Володимир Сивко і голова облради Чернівецької області Іван Мунтян (батько, діти якого віддали своє життя на служіння Господу саме у Малині). Приємною несподіванкою для багатьох став візит лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Вона розповіла учасникам фестивалю про те, як формувалась її віра в Господа та заохотила молодих людей вірити в Божі чудеса, які народжуються з віри.

Також християнську молодь привітав професор Анатолій Колодний, керівник Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, який здійснив невеличкий екскурс в історію та наголосив: «У церкві п’ятидесятників вміють працювати з молоддю, тому у неї є майбутнє». Своїми враженнями і побажаннями з присутніми поділися заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

12

Серед гостей, які відвідали наш кемп були Голова Синодального управління у справах молоді УПЦ КП архімандрит Макарій (Папіш) із секретарем. «Тут ми вперше і дуже здивовані, як тут люди живуть. Так, у любові, мали би жити люди у всьому світі!» - поділився враженнями священик.

Особлива гостя Малинфесту – 91-річна місіонерка з Канади Еліс Шевкінен. За кілька днів у Малині вона чимало послужила для молоді, трудячи, на сам перед, у служінні хрещення Духом Святим.. 44 роки вона провела на місії в Індії та Пакистані, де Дух Святий використовував її для благовістя, супроводжуючи чудесами і знаменами.

Ведучий зібрання Юрій Кулакевич представив закордонні делегації: зокрема з Республіки Білорусь, Польщі, США, Швеції, Південної Кореї та Канади. Вперше на молодіжний з’їзд до України приїхали гості з Індії – пастор Ренні Чако та його дружина Блессі.

День другий розпочався з «місіонерського блоку»

9Ведучий ранішнього служіння єпископ Микола Синюк, мотивував молодь посвятити своє життя для Господа на місіонерській ниві: «Якщо ми хочемо бути успішними в служінні,то маємо залишити мілководдя», - сказав спікер. І яскравим підтвердженням його слів стали свідчення місіонерів Християнської місії «Голос надії», які здійснили молитву за юнаків та дівчат, котрі вирішили посвятити своє життя місіонерству. А співом зранку служив гурт Джорджа Давидюка. 

По обіді під час секцій для молоді служила знову 91-річна місіонерка Еліс Шевкінен. У великому  наметі спостерігався жіночій аншлаг. У ток-шоу «Татова донька», організованому сестринським служінням, брав участь Джордж Давидюк.

А на вечірньому служінні 7 липня, під час якого прославлення вів об’єднаний хор церков Житомирської області, Словом Божим та свідоцтвами ділилися гості - пастор Ренні Чако з Індії та Гвак Юх Хван з Південної Кореї, Старший служитель 10-тисячної церкви, який свого часу служив разом із пастором Йонгі Чо.

Народний депутат, координатор молитовної групи у Верховній Раді України Павло Унгурян у четвер ввечері розповів про хід підготовки до святкування 500-річчя реформації, що світ святкуватиме у 2017 році. «Ми маємо донести думку до громадян України, що лише реформація духу призведе до реформації країни. Не якась ідеологія, не безвізовий режим, не сексуальна орієнтація чи гендерна ідентичність, яку нам намагаються нав’язати в якості високих стандартів. А реформація духу!»

День третій:  служила молодь Донецької області  

20 Ранкове зібрання розпочав хор церков ХВЄ Донецької області. Словом із присутніми ділився пастор церкви «Преображення Господнє» міста Слов’янськ Донецької області Віктор Куриленко. У своїй проповіді він говорив про закони Божі. Служитель нагадав висловлювання англійського священника і письменника Чарльза Колтона: «Надмірності в юності - вексель на старість, за яким доводиться платити з відсотками за тридцять років». Пастор призвав молодь шукати особистих відносин з Богом, бути слухняними Його волі і не спішити «займати посаду» передчасно. Як приклад брат Віктор нагадав історію Ісуса Навина, який звершив багато роботи, прийнявши естафету від Мойсея. Служитель наголосив на тому, що Ісус Навин ніколи не бунтував проти свого попередника, оскільки був слухняний волі Божій.

«Молодь, ніколи не бунтуйте проти Бога. І ще, ніколи не бійтеся нічого, оскільки коли ви будете з Богом, Він буде піклуватися про вас», - підкреслив  Віктор Куриленко.

У програмі на день – час талантів, секційні заняття в яких візьмуть участь Віктор Куриленко,  Сергій Цвор, єпископ Об’единенной Церкви ХВЄ Республіки Бєларусь та багато інших.

Якщо ви ще не в Малині приєднуйтесь! Дивіться нас в онлайні та слідкуйте за подіями на сторінці Фейсбуку Malinfest

19 Цитата

Старший єпископ Михайло Паночко (на відкритті МАЛИНФЕСТУ-2016):

«Я бажаю вам, дорога молоде, щоби на цьому місці ви пережили зустріч з Ісусом  Христом. Те що я пережив колись у 18 років, дало мені імпульс, такий потужний, такий сильний… І те що я сьогодні вмію знаю чи щось досягнув -  це завдяки тому, що був день, коли Бог мене, грішника, простив. Коли Він мене зустрів і показав, який Бог добрий, повний любові. Він сказав: «Сину я люблю тебе!» І Він очікує любові від людей. Дорога молоде, Україна чекає духовних робітників! Чекає людей, які би пішли. Хто піде? Які гарні ноги, благовісників миру і добра! Хай вас Бог благословить!»

{gallery}news/2016/1264{/gallery}

Останнє оновлення на Субота, 08 липня 2017, 20:32

Онлайн Малінфест 2016

  • PDF

Дивись онлайн на http://www.bog.tvОстаннє оновлення на Середа, 06 липня 2016, 20:18

«Яка Божа мрія про Україну?» - на це та інші запитання відповідали учасники панельної дискусії

  • PDF

Серед найбільш цікавих подій Малинфесту-2015, на думку багатьох, можна назвати панельну дискусію на тему  «Наші відповіді на запитання завтрашнього дня». Відбулася вона у переддень закриття фестивалю, 16 липня.
Питання ведучого  Юрія Кулакевича стосувалися тем, так би мовити, стратегічних:  майбутнього Церкви і України, Божого бачення щодо нашої землі та  нашого  власного місця у Його планах.

Останнє оновлення на Субота, 08 липня 2017, 20:31

Детальніше...

Єпископ Володимир Бричка: «Найактуальніше питання зараз - «Хто піде?»

  • PDF

     Старший пресвітер Житомирського обласного об’єднання церков ХВЄ Володимир Бричка – людина з якою завжди легко, біля нього просто горіти ділом Господнім. Мабуть, тому молодь і любить єпископа. А він, у свою чергу, щороку старається відвідувати молодіжні з’їзди. Цього разу Володимир  Дмитрович розповів про волонтерську роботу, яку координує у братерстві та  представив гостя, одного зі своїх постійних співробітників у благодійній справі з м. Слов’янська (Донецька обл.), пастора церкви «Добра звістка» Петра Дудника. Також молодь мала нагоду побачити документальний фільм про події річної давнини, коли Слов’янськ був окупований сепаратистами. До вашої уваги витримки із їх виступів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 11:24

Детальніше...

Микола Кулеба: «Віруючі люди мають стати в основі втілення християнських цінностей у державній політиці щодо прав дитини і сім’ї»

  • PDF

     Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба відвідав XVIII Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ, де звернувся до молодих християн зі словом підбадьорення та люб’язно погодився поспілкуватись із нашими журналістами. Розмова торкнулася змін до Конституції, державної політики у сфері дитинства і сім’ї та виняткової ролі християн на сучасному етапі розвитку країни.

    - Миколо Миколайовичу, як ви оцінюєте те, що спроба внести зміни до статті 51 Конституції (про визначення шлюбу, як союзу чоловіка та жінки та введення в Конституцію нового терміну «сексуальна орієнтація» - Ред.) зірвалася? У цьому, віриться, є і доля молитов нашої молоді. Адже учасники молодіжного з’їзду ЦХВЄУ направили звернення до Президента про захист сімейних цінностей. Чи можна назвати це маленькою перемогою?

     - Я не вважаю це перемогою. Утім, якби згадані зміни були внесені, то ми взагалі не мали б підстав називати себе християнською державою. Адже сім’я, у класичному розумінні, є християнською чеснотою. Це – крок на захист християнських чеснот.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 липня 2015, 10:54

Детальніше...

Пастор з Південної Кореї Лі Хюн Сик: «Під час проповіді я відчув, що українська молодь дуже надіється на Слово Боже»

  • PDF

       Наприкінці Малинфесту нам випала нагода поспілкуватися та отримати враження про нашу молодь і загалом про духовну атмосферу в Україні з вуст гостя, пастора Корейської методистської  церкви «Гінкван» Хюн Сик (м. Сеул).

     «Те, що такий фестиваль в Україні є – це просто чудово. Я вражений! В Південній Кореї під час таких з’їздів молодь живе у значно кращих умовах, як правило, у хороших готелях з усіма зручностями, однак ми не можемо зібрати стільки людей.  Тут молодим людям доводиться жити  у палатках, а приїжджають тисячі!» - ділиться пастор Хюн Сик.

Останнє оновлення на Четвер, 23 липня 2015, 12:04

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю