Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

Свідоцтво про малиновий браслет МІЙ ПОКЛИК 1:100

  • PDF


    Дякую організаторам Малинського молодіжного з’їзду за чудову ідею, втілену в 2012році, яка за останній рік багато змінила моє молитовне життя. Маю на увазі вініловий браслет малинового кольору, що їх видавали всім учасникам під час реєстрації. На браслеті напис: «Mission is possible 1:100», що закликає молитися за сто своїх ровесників (браслет - таке-собі нагадування). Певно на початку у багатьох горіли серця, щоб...

Останнє оновлення на Понеділок, 15 липня 2013, 15:14

Детальніше...

Михайло Паночко: «Безсильне християнство не може ні на що впливати»

  • PDF

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.  

Детальніше...

Невигадана історія Вісаріона Мікітюка, або «сокира у завалах снігу»

  • PDF

Ще одним гостем молодіжного з’їзду із плеяди ветеранів віри став 75-річний Вісаріон Мікітюк. Його життя багате неординарними історіями. Але для нього багатство вимірюється чисельністю його сім’ї. Він має аж 8 дітей, 28 внуків та 10 правнуків. Вісаріон – це ще один приклад людини, яка зі складних обставин життя вийшла героєм. 

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2013, 04:53

Детальніше...

Леонід Бирюк: «Не все відразу досягається - треба пройти потік, який бачив перед собою пророк Єзекіїль»

  • PDF

Перемога не є фортуною долі, а результатом поступових цілеспрямованих кроків, які ми долаємо у своєму житті. До перемоги треба пройти певні етапи, долаючи визначені межі підготовки. Що новий етап життя, то вищі вимоги і можливості. Про етапи зростання на шляху до перемоги у проповіді Леоніда Бирюка, заступника єпископа ЦХВЄ в Білорусії: 

Детальніше...

Про постулати зразкового життя молодої людини, або «покажи, що ти можеш бути прикладом!»

  • PDF

«Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує, але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистоті!» (1 Тим. 4:12).

У проповіді, проголошеній на XV Всеукраїнському молодіжному з’їзді, Сергій Вінковський розвіяв уявлення про безвідповідальну і ліниву молодь.

Останнє оновлення на Субота, 01 червня 2013, 12:43

Детальніше...

Микола Синюк: «Мудрість приходить з часом і з досвідом, але інколи старість приходить без мудрості»

  • PDF

Про мудрість, яка набувається з віком і про старість, у якій так і не досягається мудрість, та загалом про те, як можна вправитися з молодим поколінням розповів під час інтерв’ю на ювілейному XV Всеукраїнському молодіжному з’їзді поблизу Малину, заступник єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк:

Останнє оновлення на Субота, 01 червня 2013, 12:02

Детальніше...

400-кілометрову відстань від Тернопіля до Малину молодий юнак подолав мотоциклом

  • PDF

На такий подвиг його спонукало бажання побувати на християнському молодіжному фестивалі, що проходить поблизу м. Малину.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 16:57

Детальніше...

У Житомирській області молоді християни в молитві благословили главу держави в день його народження

  • PDF

          Піднявши руки до неба, 4 тис. молодих хлопців і дівчат, учасники Всеукраїнського молодіжного з'їзду Церкви християн віри євангельської, 9 липня на ранковому богослужінні одноголосно молилися за Віктора Януковича, повідомляє прес-служба ЦХВЕ України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 липня 2012, 15:24

Детальніше...

Щоби утримувати молодь в церквах, треба навчати їх лідерству

  • PDF

Такою була позиція Давида Вандепута, керівника П’ятидесятницької спільноти молодіжних лідерів Європи PEFY на панельній дискусії «Досвід європейської молоді: уроки та застереження», яка відбулася в рамках XV Всеукраїнського молодіжного фестивалю, що проходить на Житомирщині з 5 по 12 липня. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 червня 2013, 15:09

Детальніше...

Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа

  • PDF

Normal 0 false false false EN-US JA X-NONE

alt«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа», - зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 липня 2013, 13:31

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю