Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 14.07.13 (день четвертий)

  • PDF

altСтарший єпископ Михайло Паночко закликав  молодь протистояти духовним загрозам

    Недільного дня в учасникам молодіжного  з’їзду в Малині  під час ранкового служіння проповідував  старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про цілі, з якими молодь приїхала до табору, та про духовні загрози, з якими кожен із нас стикається повсякденно.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 15:08

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 13.07.13 (день третій)

  • PDF

altТретій день у таборі почався традиційно - із прославлення і поклоніння Богу. Співом служив об’єднаний  хор Тернопільської області (майже 100 чоловік). «Тобі за все слава, мій Бог!», «Будь благословен»  та інші пісні прославлення надихнули до величання Святого Бога. Молодь підіймала руки до неба, ставала на коліна та благала про присутність Духа Святого. І Він наповнював серця...

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2014, 12:25

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 12.07.13 (день другий)

  • PDF

alt  Другий день з’їзду в Малині розпочався з молитви, яка  з першим промінням сонця лунала у наметових містечках. Ранкову служіння у таборі відкрив старший пастор Хмельницької області Ростислав Мурах.

Останнє оновлення на Четвер, 10 липня 2014, 14:33

Детальніше...

ХРОНІКА «МАЛИНА»: 11.07.13 (день перший) Відкриття

  • PDF

alt   Як і в попередні роки  «центральній намет» у якому проходить більшість заходів, був вщерть заповнений молодими людьми. Цікаво, що цього року майже половина присутніх приїхала у табір уперше. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2013, 13:52

Детальніше...

Малинфест-2013 стартував! (Фото)

  • PDF

alt    Кожного року фестиваль  християнської молоді, що проходить поблизу містечка Малин на Житомирщині відкривається по-новому. Нові гасла (нині молимося по 2Тимофія 1:7 «Бог дав нам Духа сили, любові і здорового розуму»), нові обличчя... але Дух «Малина» незмінний. Це – любов, радість, мир у Дусі Святому! 

Останнє оновлення на Середа, 17 липня 2013, 00:27

Детальніше...

Учасники XVІ Всеукраїнського з’їзду християнської молоді хочуть стверджуватись у силі, любові та здоровому розумі

  • PDF

altЩорічно тисячі юнаків та дівчат з усіх куточків України та зарубіжжя збирають в молодіжному таборі «Юність», що на Житомирщині поблизу міста Малина. Цього року з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України пройде з 11 по 18 липня.

Останнє оновлення на Субота, 13 липня 2013, 22:14

Детальніше...

Веб-конференція з Богданом Левицьким

  • PDF

alt

Шановні друзі!

28 червня 2013р. відбулася веб-конференція із завідувачем відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ Богданом Левицьким. Говорили про організацію та проведення ХVI з’їзду молоді ЦХВЄУ, який триватиме з 11 по 18 липня

Місце проведення з’їзду традиційне: табір відпочинку "Юність", поблизу м. Малина, Житомирська обл.


Останнє оновлення на П'ятниця, 12 липня 2013, 05:38

Детальніше...

Свідоцтво про малиновий браслет МІЙ ПОКЛИК 1:100

  • PDF


    Дякую організаторам Малинського молодіжного з’їзду за чудову ідею, втілену в 2012році, яка за останній рік багато змінила моє молитовне життя. Маю на увазі вініловий браслет малинового кольору, що їх видавали всім учасникам під час реєстрації. На браслеті напис: «Mission is possible 1:100», що закликає молитися за сто своїх ровесників (браслет - таке-собі нагадування). Певно на початку у багатьох горіли серця, щоб...

Останнє оновлення на Понеділок, 15 липня 2013, 15:14

Детальніше...

Михайло Паночко: «Безсильне християнство не може ні на що впливати»

  • PDF

Вже 15 років поспіль поблизу Малину збирається християнська молодь з різних регіонів України. Тут вони переймають досвід старших служителів, досвід тих, хто проніс свою віру через кривизни радянських часів. Вистояв у труднощах і був безкомпромісним у кризових моментах життя. Як прививаються духовні цінності і високі цілі християнській молоді, у розмові із єпископом Церкви християн віри євангельської України Михайлом Паночком.  

Детальніше...

Невигадана історія Вісаріона Мікітюка, або «сокира у завалах снігу»

  • PDF

Ще одним гостем молодіжного з’їзду із плеяди ветеранів віри став 75-річний Вісаріон Мікітюк. Його життя багате неординарними історіями. Але для нього багатство вимірюється чисельністю його сім’ї. Він має аж 8 дітей, 28 внуків та 10 правнуків. Вісаріон – це ще один приклад людини, яка зі складних обставин життя вийшла героєм. 

Останнє оновлення на Четвер, 06 червня 2013, 04:53

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю