Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

«Захована людина серця в нетлінні... лагідного духа»

  • PDF

Щоденно у великому (дитячому) наметі проходили семінари для дівчат. Цього року команда сестер, яку традиційно очолює завідувачка відділу сестринського служіння  ЦХВЄУ Віра Деркач, провела низку цікавих служінь на тему «Мистецтво бути красивою».

 Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 16:29

«Час талантів» як дзеркало стосунків із Богом

  • PDF

   Для багатому учасників нашого з’їзду,  Малин це не лише можливість відпочити, зарядитися Словом, але й по-особливому прославити Царя Царів. Як вони це роблять, ми попросили Керівника проекту Діану Гуріну:

Детальніше...

Місіонери Африки: «Ти потрібен на місії!»

  • PDF

Юлія Сидій прилетіла в Україну з Кенії за кілька днів до Малинфесту і не втратила нагоди послужити та посвідкувати на молодіжному з’їзді.  Разом з Едуардом Сівець, представником Тернопільського місіонерського інституту, вони презентували служіння «OurKid’s in Africa». 

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 11:52

Хроніка «Малина»: 15 липня (сьомий день)

  • PDF

Ранкове зібрання розпочав хор Одеської області.

Сергій Степанченко, керівник молоді  Донецької області  говорив про єдність Церкви та випробування, які приходять для неї.  «Церква була народжена в часи війни. Коли була небезпека, Церква молилась. Війна не повинна лякати нас», - підкреслив  проповідник.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 липня 2014, 09:27

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)

  • PDF

          Після ранкового прославлення, яке вела молодь Житомирщини, і молитви завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк проповідував на тему «Недоотримані благословення». Часто християни недоотримують благословень, які призначив Господь для них, просто через те, що роздивляються по сторонах і не помічають їх. Бог дає як люблячий батько дає своїм дітям дари та благословення тільки тому, що це його діти. «Ви діти Царя Царів, і саме тому маєте право на благословення». Бог ніколи не зливає своїх благословень на одну особу, а посилає їх для всієї Церкви. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:38

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 13 липня 2014 р. (день п’ятий)

  • PDF

     Розпочалося ранкове зібрання п’ятого дня Малинфесту з прославлення, яке вів хор із Львівщини.  Головний спікер, учитель Анатолій Кліновський проповідував про віру: якою вона має бути і в чому проявляється. Віра кожного християнина випробовується та зростає в проблемах. «Людина, яка здатна пережити випробування і не втекти зможе все подолати», - сказав проповідник. Також віра є об’єднуючим фактором, а роздробленість християнства – головна перешкода. Віра – це сприйняття невидимого, як видимого. Ніхто не бачив Бога наяву, тому основою переконання в існуванні Бога є віра. «Віра сприймає небачене як бачене, і ми так переконані, що Бог є, ніби сьогодні вранці здоровались з нам за руку». 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:41

Детальніше...

Хроніка «Малина» 12 липня 2014р. (день четвертий, ОНОВЛЕНО)

  • PDF

alt

     Ранок четвертого дня розпочався в хорошому настрої, тому що усі дочекалися довгожданого сонечка, яке не тільки трішки підсушило промоклі намети, але й своїм промінням зігріло серця. В ранковому служінні взяв участь хор із м.Тернопіль. Обласний керівник молоді Тернопільської області Віталій Лисак сказав, що ми дуже схожі (присутні у палатці), через те, що у нас один Господь, одна віра та одне хрещення. Він наголосив про те, що найкраще місце на землі там, де ми з Богом. Старший єпископ Тернопільської області Віталій Яцюк наголосив на тому, що важливо бути серйозним у слідуванні за Господом, бо є велика небезпека залишитися за дверима.

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:42

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 11 липня (день третій)

  • PDF

alt

     Хор Миколаївської області служив прославленням на ранковому зібранні. Після молитви, разом з гуртом корейської молоді всі заспівали псалом «Ця земля так довго на цей день чекала». Пастор з Південної Кореї поділився історією будівництва церкви у своєму містечку, яка у свій час почала жертвувати на купівлю та розбудову молодіжного табору на Україні в Малині. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

Детальніше...

Учасники Малинфесту привітали ровесників грекокатоликів з початком їхнього молодіжниго з’їзду «Вітер На-Дії»

  • PDF

alt

    «Щиро вітаємо вас з початком роботи з’їзду та бажаємо по-особливому пережити Божу благодать усій вашій спільноті. Радіючи тим, що маємо одного Господа Ісуса Христа, одну віру, що походить з Євангелії та одне хрещення в ім?я Отця, Сина і Святого Духа,» - йдеться у привітанні від 10 липня 2014 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 липня 2014, 15:23

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 10 липня 2014 (день другий)

  • PDF

alt     Ранкове зібрання другого дня Малинфесту розпочалось з  прославлення та молитви. Прославлення вів хор із Херсону. Далі проповідував пастор церкви «Філадельфія» міста Кишинів, Молдова, Дору Кердей. Говорив проповідник про ціль життя кожної людини. «Коли я був таким як ви, у мене була проблема  щодо моєї особистості. Я не знав хто я, і не розумів для чого живу на землі.  Знав лише, що існує один Господь, та не знав цілі свого життя».  Тому провідник зауважив, що молода людина повинна прагнути знайти ціль свого життя і жити для неї, робити все, аби досягнути її.


Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю