Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

  • PDF

Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей, представив учасників зібрання. Крім молоді в залі, всіх надихав об’єднаний молодіжний хор та колектив зі Львова.  Пісні та молитви приготували всіх до слухання Слова.


    Як було в кінці зазначено, хоч всі три спікери були з різних країн і не бачилися раніше, але говорили вони про одне і те ж – розуміння свого місця та ролі в Божому плані.

    Пастор Юрій Кулакевич на прикладі молодої дівчини Естер показував молодим християнам про необхідність завжди пам’ятати, що Бог має особливе місце і час для кожного. Те, що видається хеппі ендом, насправді може бути тільки початком. Запитання і виклики, що торкаються кожного юнака та дівчини, спонукали до роздумів та молитви про Божі цілі та сміливість для їх досягнення. «Хоч ти не розумієш зараз Божу ціль і план, це не означає, що їх не існує. Коли ти усвідомиш Його ціль, ти укріпишся Їм і знаючи, що Він все контролює, будеш іти за Ним» - закликав проповідник.

    Молодіжний пастор з Техасу (США) Метт Суінні на прикладі бігуна із Першого послання до Коринтян продовжував закликати та мотивувати молодь до рішення та дії. Божественний потенціал, закладений в кожному має бути вивільнений та послужити для поширення Божого Царства.

    «Який я був би щасливий, якби мав такий старт як ви. Якби я міг чути таке Слово 23 роки тому, коли тільки починав свій шлях з Богом. Я прошу вас, молодь, дорожіть цим!» - закликав молодь пастор Спартак Чанкветадзе (Кутаїсі, Грузія) завершуючи конференцію. Його яскраві приклади про Соломона та заклик бути відповідальним у тому, що просимо, залишилися у пам"яті багатьох.

    «Молодь ще довго обговорювала почуте за гостиною в затишному церковному кафе. Це хороший знак, який вселяє надію щодо майбутнього України, яка має таку молодь» - підсумовує Василь Гуцало.Служіння у новому форматі під час Малинфесту, перспективи адмінреформи, розвиток інтернет-євангелізму – теми, які розглянув молодіжний комітет ЦХВЄУ

  • PDF

   19 лютого 2015 року у Києві відбулося засідання молодіжного комітету ЦХВЄУ. Зі словами привітання та проповіддю на початку до молодіжних пасторів звернувся перший заступник старшого єпископа Церкви Микола Синюк. Після цього члени молодіжного комітету, під головуванням завідувача відділу Богдана  Левицького, склали план обласних  та регіональних конференцій. А також,  обговорили низку питань із підготовки до XVІІІ всеукраїнського з’їзду християнської молоді, що традиційно пройде на території табору «Юність» поблизу міста Малина.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 11:51

Детальніше...

Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

  • PDF

 Відійшов у вічність пастор Сергій Вінковський.

СПІВЧУТТЯ

Дорога сестра Олена,
Дорогі діти та вся родина брата Сергія Вінковського,
Дорога Церква «Перемога» м.Дніпропетровська

              Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюємо Вам щире співчуття і разом з Вами сумуємо з приводу відходу у вічність дорогої нам людини, пастора Сергія Вінковського.

Останнє оновлення на Четвер, 13 листопада 2014, 10:38

Детальніше...

«Захована людина серця в нетлінні... лагідного духа»

  • PDF

Щоденно у великому (дитячому) наметі проходили семінари для дівчат. Цього року команда сестер, яку традиційно очолює завідувачка відділу сестринського служіння  ЦХВЄУ Віра Деркач, провела низку цікавих служінь на тему «Мистецтво бути красивою».

 Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 16:29

«Час талантів» як дзеркало стосунків із Богом

  • PDF

   Для багатому учасників нашого з’їзду,  Малин це не лише можливість відпочити, зарядитися Словом, але й по-особливому прославити Царя Царів. Як вони це роблять, ми попросили Керівника проекту Діану Гуріну:

Детальніше...

Місіонери Африки: «Ти потрібен на місії!»

  • PDF

Юлія Сидій прилетіла в Україну з Кенії за кілька днів до Малинфесту і не втратила нагоди послужити та посвідкувати на молодіжному з’їзді.  Разом з Едуардом Сівець, представником Тернопільського місіонерського інституту, вони презентували служіння «OurKid’s in Africa». 

Останнє оновлення на Понеділок, 08 вересня 2014, 11:52

Хроніка «Малина»: 15 липня (сьомий день)

  • PDF

Ранкове зібрання розпочав хор Одеської області.

Сергій Степанченко, керівник молоді  Донецької області  говорив про єдність Церкви та випробування, які приходять для неї.  «Церква була народжена в часи війни. Коли була небезпека, Церква молилась. Війна не повинна лякати нас», - підкреслив  проповідник.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 липня 2014, 09:27

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)

  • PDF

          Після ранкового прославлення, яке вела молодь Житомирщини, і молитви завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк проповідував на тему «Недоотримані благословення». Часто християни недоотримують благословень, які призначив Господь для них, просто через те, що роздивляються по сторонах і не помічають їх. Бог дає як люблячий батько дає своїм дітям дари та благословення тільки тому, що це його діти. «Ви діти Царя Царів, і саме тому маєте право на благословення». Бог ніколи не зливає своїх благословень на одну особу, а посилає їх для всієї Церкви. 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:38

Детальніше...

Хроніка «Малина»: 13 липня 2014 р. (день п’ятий)

  • PDF

     Розпочалося ранкове зібрання п’ятого дня Малинфесту з прославлення, яке вів хор із Львівщини.  Головний спікер, учитель Анатолій Кліновський проповідував про віру: якою вона має бути і в чому проявляється. Віра кожного християнина випробовується та зростає в проблемах. «Людина, яка здатна пережити випробування і не втекти зможе все подолати», - сказав проповідник. Також віра є об’єднуючим фактором, а роздробленість християнства – головна перешкода. Віра – це сприйняття невидимого, як видимого. Ніхто не бачив Бога наяву, тому основою переконання в існуванні Бога є віра. «Віра сприймає небачене як бачене, і ми так переконані, що Бог є, ніби сьогодні вранці здоровались з нам за руку». 

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:41

Детальніше...

Хроніка «Малина» 12 липня 2014р. (день четвертий, ОНОВЛЕНО)

  • PDF

alt

     Ранок четвертого дня розпочався в хорошому настрої, тому що усі дочекалися довгожданого сонечка, яке не тільки трішки підсушило промоклі намети, але й своїм промінням зігріло серця. В ранковому служінні взяв участь хор із м.Тернопіль. Обласний керівник молоді Тернопільської області Віталій Лисак сказав, що ми дуже схожі (присутні у палатці), через те, що у нас один Господь, одна віра та одне хрещення. Він наголосив про те, що найкраще місце на землі там, де ми з Богом. Старший єпископ Тернопільської області Віталій Яцюк наголосив на тому, що важливо бути серйозним у слідуванні за Господом, бо є велика небезпека залишитися за дверима.

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:42

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю