Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Малин

Молитва, яка руйнує стіни - cлужить церква «Скинія»

  • PDF

Вечірнє служіння у вівторок закінчилося пізніше звичайного, молодь не хотіла відпускати хор київської церкви «Скинія» та групу «Маханаїм» (її солісти є авторами псалмів, що сьогодні вже виконуються в багатьох церквах). Бог щедро напоїв спраглі серця зі Своїх небесних джерел.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 липня 2016, 14:55

Детальніше...

«Ти можеш бути сильним в епоху інтернету» - Лео Франк

  • PDF

На ранковому зібранні другого дня «Малинфесту» молодь слухала лекцію Лео Франка на тему: «Покоління Facebook».

Вчитель зауважив, що ціллю його лекції є навчити молодь правильно користуватися інтернетом, а не закликати не користуватися ним взагалі. Ісус просив Отця зберегти Його учнів у світі, а не від світу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 липня 2015, 05:16

Детальніше...

Миттєвості молодіжного фестивалю. 11 липня (день четвертий)

  • PDF

Миттєвості молодіжного фестивалю. Фото 11 липня (день четвертий)Останнє оновлення на Неділя, 12 липня 2015, 11:52

Детальніше...

Тисячі учасників молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до Президента України про захист сімейних цінностей

  • PDF

  З огляду на інформацію, оприлюднену на офіційному сайті Конституційної Комісії про те, що пропонується видалити зі статті 51 Конституції визначення шлюбу, як союзу чоловіка та жінки та  введення в Конституцію нового терміну «сексуальна орієнтація» (який загалом відсутній в українському законодавстві) -  учасники молодіжного з’їзду ЦХВЄУ підписали звернення до влади. Зокрема, документ спрямовано до Президента України, Конституційної Комісії, голів депутатських фракцій, профільних комітетів та народних депутатів.

Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:25

Детальніше...

Чоловіча розмова на тему: "Ефектні та ефективні"

  • PDF

10 липня, молодіжний пастор Олександр Савчук провів семінар для братів на тему: «Ефектні та ефективні». Спікер пояснив різницю між ефектними та ефективними людьми на прикладі Саула та Давида.  «І був у нього син, а ім'я йому Саул, молодий та гарний. І з Ізраїлевих синів не було нікого вродливішого за нього, цілою головою він був вищий від кожного з усього народу» (1-а Самуїлова 9:2).


Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 20:15

Детальніше...

Під час «Малинфесту» відділ освіти презентував підручник для християнської молоді

  • PDF

   У четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував посібник для молоді «Юність в об’єктиві» на всеукраїнському молодіжному з’їзду в Малині.

       Цей посібник – результат спільної роботи двох відділі Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює цілу низку найважливіших тем для успішного життя молодого християнина. В його основу лягли питання, які були відзначені молоддю у соцопитуванні під час минулорічного «Малинфесту». 

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 20:14

Детальніше...

Миттєвості молодіжного фестивалю. День перший.

  • PDF

 

 «З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України оголошую відкритим!» - виголосив Голова оргкомітету Богдан Левицький. - «Бажаю, щоб тут, у Малині, ви вдихнули не тільки свіжого повітря, але й свіжого натхнення.  І щоб додому поїхали вже іншими людьми!»

     Попереду ще цілий тиждень служінь, молитов, навчання, спілкування. Скільки відкриттів він ще подарує?

     


Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:00

Детальніше...

До відкриття Малинфесту-2015 залишились лічені години

  • PDF

     Тривають останні приготування, делегації завершують облаштування своїх наметових містечок. Ті, хто приїхав уперше намагаються зорієнтуватися на місцевості. А хто вже був у таборі роздивляються, що ж змінилося. Наприклад, оновлено сцену у центральному наметі, місця загального користування, є й інші новинки.

  ХVIIІ з’їзд молоді Церкви ХВЄ України триватиме з 8 по15 липня 2015 р. Його гаслом обрали місце із послання Апостола Пасла Ефесянам (6:10): «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» 

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 10:38

Детальніше...

22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

  • PDF

Пастор Василь Гуцало, керівник молодіжного служіння Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ, вітаючи зібрання в близько 500 людей, представив учасників зібрання. Крім молоді в залі, всіх надихав об’єднаний молодіжний хор та колектив зі Львова.  Пісні та молитви приготували всіх до слухання Слова.

Останнє оновлення на Середа, 25 березня 2015, 20:22

Детальніше...

You are here Новини Новини фестивалю