Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОЛОДІ ПРИСВЯЧЕНО ОБНОВЛЕННЮ СВІТОГЛЯДУ

08
Jul 2017
  • PDF
08 Jul 2017

З 5 по 13 липня в таборі «Юність» поблизу міста Малина на Житомирщині проходить ювілейний XХ з’їзд молоді Української Церкви Християн Віри Євангельської, відомий під назвою «МалинФест». Його учасниками стали тисячі юнаків та дівчат з різних куточків України та зарубіжжя. Цьогорічним девізом заходу обрано євангельський текст: «Перемініться обновою вашого розуму». 


У програмі з’їзду богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, тренінги, майстер-класи, а також творчі і спортивні заходи. У рамках фестивалю представники соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві, діляться своїм досвідом. 

Головною метою фестивалю є піднесення християнських цінностей, формування християнського світогляду та поширення практичного християнства серед української молоді. 

«Під час МалинФесту молодь має змогу перейняти досвід переможного життя з Богом від досвідчених священнослужителів з різних областей України. І не тільки з України, - зауважив голова Оргкомітету пастор Богдан Левицький. – Молоде покоління має великий потенціал. Якщо направити його в правильне русло, ці юнаки та дівчата можуть зробити багато справ, спрямованих на позитивні зміни в суспільстві. Тому наше завдання направити їх, аби вони були кращими дітьми, кращими християнами та кращими громадянами України на славу Богові»

За ходом служінь спостерігайте на нашій сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/Malinfest-425249567526294/ 

Останнє оновлення на Неділя, 09 липня 2017, 06:33

You are here Новини Новини фестивалю ЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ХРИСТИЯНСЬКОЇ МОЛОДІ ПРИСВЯЧЕНО ОБНОВЛЕННЮ СВІТОГЛЯДУ