Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

«Яка Божа мрія про Україну?» - на це та інші запитання відповідали учасники панельної дискусії

30
Jul 2015
  • PDF
30 Jul 2015

Серед найбільш цікавих подій Малинфесту-2015, на думку багатьох, можна назвати панельну дискусію на тему  «Наші відповіді на запитання завтрашнього дня». Відбулася вона у переддень закриття фестивалю, 16 липня.
Питання ведучого  Юрія Кулакевича стосувалися тем, так би мовити, стратегічних:  майбутнього Церкви і України, Божого бачення щодо нашої землі та  нашого  власного місця у Його планах.


     Експертами у дискусії виступили відомі не лише у християнських колах спікери: вітчизняний політик та громадський діяч Павло Унгурян, фахівець із питань сім'ї та сімейних стосунків Адріан Буковинський, директор Східноєвропейського лідерського форуму Ярослав Лукасик та завідувач відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ Богдан Левицький.

     Цікаво було почути як експерти бачать нашу країну через п’ять років. Ось лише декілька думок: «Україна має стати місіонерським центром», «Зможе показати Європі, яким має бути подружжя»,  «Виросте нова еліта, з’являться авторитетні  християнські ЗМІ, бізнес, освіта».

     І ще цитати: «Богу потрібні люди з характером, які будуть мати цілісний Біблійний світогляд, які посвячують себе на служіння» - Ярослав Лукасик.

     «Час вимагає активної дії. Зранку встав здоровий – відпрацюй Богу,  це буде твоя подяка. Пам’ятай про пріоритети» - Павло Унгурян.
Останнє оновлення на Субота, 08 липня 2017, 20:31

You are here Новини Новини фестивалю «Яка Божа мрія про Україну?» - на це та інші запитання відповідали учасники панельної дискусії