Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Пастор з Південної Кореї Лі Хюн Сик: «Під час проповіді я відчув, що українська молодь дуже надіється на Слово Боже»

23
Jul 2015
  • PDF
23 Jul 2015

       Наприкінці Малинфесту нам випала нагода поспілкуватися та отримати враження про нашу молодь і загалом про духовну атмосферу в Україні з вуст гостя, пастора Корейської методистської  церкви «Гінкван» Хюн Сик (м. Сеул).

     «Те, що такий фестиваль в Україні є – це просто чудово. Я вражений! В Південній Кореї під час таких з’їздів молодь живе у значно кращих умовах, як правило, у хороших готелях з усіма зручностями, однак ми не можемо зібрати стільки людей.  Тут молодим людям доводиться жити  у палатках, а приїжджають тисячі!» - ділиться пастор Хюн Сик.


     За його словами ще 20-30 років тому, у Південній Кореї проходили приблизно такі ж численні з’їзди. Збирались тисячі молодих людей, дорослі віруючі. Однак високий рівень життя, матеріальний достаток, змінюють ставлення людини до віри і церкви, зникає духовна спрага. 

     «Я маю бачення про вашу країну – у неї світле і надійне майбутнє. Однак я бажаю, щоб такі фестивалі не втрачали силу. А для цього оргкомітету та відділу молоді Церкви потрібно міцно триматися первинної цілі, не змінюючи її, управляти вірно. Як почали, щоб так і продовжували! Скажу особисту думку: Церква має інвестувати в молодь свою духовність – це дужу важливо! Бо це майбутнє України».

     На думку гостя молитва про бачення від Бога для молоді повинна тривати безперервно – це єдиний засіб для того, щоб фестиваль незалежно від обставин продовжував жити таким, як є і зростав.

     «Особливо треба молитися за студентську молодь, оскільки вступивши до вузів, багато дітей із віруючих сімей втрачають віру. Ще поки діти в школі, вони менше піддаються спокусам цього світу, але в студентські роки молодь часто починає «вподібнюватися до цього світу».  Моє побажання, щоб «Малинфест» тривав постійно, із року в рік. Коли я проповідував, то відчув, що українська молодь дуже уповає на Слово Боже. Три роки тому я вже був на цьому фестивалі, тепер приїхав, і, коли буде Божа воля, хочу приїжджати сюди і у майбутньому», - ділиться пастор Хюн Сик.

    


     

Останнє оновлення на Четвер, 23 липня 2015, 12:04

You are here Новини Новини фестивалю Пастор з Південної Кореї Лі Хюн Сик: «Під час проповіді я відчув, що українська молодь дуже надіється на Слово Боже»