Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

«Ти можеш бути сильним в епоху інтернету» - Лео Франк

13
Jul 2015
  • PDF
13 Jul 2015

На ранковому зібранні другого дня «Малинфесту» молодь слухала лекцію Лео Франка на тему: «Покоління Facebook».

Вчитель зауважив, що ціллю його лекції є навчити молодь правильно користуватися інтернетом, а не закликати не користуватися ним взагалі. Ісус просив Отця зберегти Його учнів у світі, а не від світу.


«Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці» (Тита 2:11-12).

Під час лекції Лео визначив вісім правил поведінки в інтернеті. За його словами інтернет користувач має контролювати свій час, уникати безкорисного серфінгу. «Пил на вашій Біблії відобразиться брудом на вашому житті», - зауважив він.

Також християни мають бути обережним при виборі співрозмовників, спільнот. Вчитель порадив молоді не спілкуватися в інтернеті з людьми з якими не спілкувалися б у реальному житті. Ще одне правило – бути чистим, не переглядати сайти, що можуть нашкодити духовному стану. Також християни в інтернеті мають бути скромними, небагатослівними та справжніми. Життя в соцмережах  має відповідати життю реальному.


Останні два правила вказують на те, що людина має бути вільною від інтернету, вміти періодично вмикати режим «Недоступний», а також залишатися послідовником Христа.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 липня 2015, 05:16

You are here Новини Новини фестивалю «Ти можеш бути сильним в епоху інтернету» - Лео Франк