Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Молитва, яка руйнує стіни - cлужить церква «Скинія»

16
Jul 2015
  • PDF
16 Jul 2015

Вечірнє служіння у вівторок закінчилося пізніше звичайного, молодь не хотіла відпускати хор київської церкви «Скинія» та групу «Маханаїм» (її солісти є авторами псалмів, що сьогодні вже виконуються в багатьох церквах). Бог щедро напоїв спраглі серця зі Своїх небесних джерел.


На початку служіння євангелист Вячеслав Радчук представив гостя Малинфесту з Аргентини Рауля Фернадеса. Потім молодь звершила молитву за служителів-волонтерів на чолі з єпископом Володимиром Бричкою, який просто з Малина вирушав у чергову поїздку на схід України із гуманітарною допомогою.

Центральна проповідь вечора, яку сказав старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв, сколихнула багатьох юнаків та дівчат до глибини серця. «Бог привів народ Ізраїлю в Землю обітовану, і що на них там чекало? Стіни Єрихонські! Так і у нашому житті буває: ти приходиш до Господа, все чудово, але раптом натикаєшся на свою стіну – якусь потребу - яку, здається, неможливо подолати» - підкреслив пастор Рустам. Відповідь, він радить шукати у Слові Божому: «Усякою молитвою й благанням...» (Еф.6:18).


Є випадки, коли під час молитви ти просто отримуєш Слово (Рема) від Бога, і твоя стіна падає, буває, що її треба валити за допомогою «руйнівника стін» - поста й молитва. Однак є випадки, коли твоя наполеглива молитва довгий час залишається без відповіді, і може здаватись, що Бог не чує... «Не відступай! Не опускай рук, – закликає пастор Рустам, - Можливо, Господь просто хоче, щоб ти переріс цю ситуацію і став над нею». Біблія каже: «Він виконає, що про мене призначив...» «Ти переростеш свою стіну, просто глибоко змирися і побачиш славу Божу».

Більше фото дивіться тут

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 липня 2016, 14:55

You are here Новини Новини фестивалю Молитва, яка руйнує стіни - cлужить церква «Скинія»