Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

«Єдине джерело справжнього зміцнення – Господь!»

13
Jul 2015
  • PDF
13 Jul 2015

 Недільного  вечора, 12 липня, служіння прославлення вела команда церкви «Благодать» (с. Софіївська Борщагівка, Київська обл.)  Високий рівень вокальних даних,  сучасне аранжування та відкриті серця – усе це сколихнуло почуття багатьох учасників та гостей Малинфесту.


Плоди місіонерської праці, яка здійснюється у 15 країнах світу, представив виконавчий директор місії «Міжнародна благодійна допомога» Бернард Кокер (Великобританія). Цікаво, що свою роботу на місіонерській ниві він розпочав саме в Україні 24 роки тому.

Потім із батьківським словом наставлення до молоді звернувся старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко.

«Гасло фестивалю «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» А чим зміцняєтесь ви? – поцікавився Михайло Степанович у присутніх. За його словами люди зміцняються багато чим, і багато як – фінансово, фізично, морально – однак усі ці джерела зміцнення тимчасові. «Є одне невичерпне джерело зміцнення для нашого життя – це особисте пізнання Господа» - зауважив Михайло Паночко.


На завершення група прославлення «Благодаті» (за участю виконавців із деяких інших церков Києва і області) представила  глядачам мюзикл «Миротворець». Це - потрясаюча сцена про життя, смерть і воскресіння Господа нашого Ісуса Христа!  БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Останнє оновлення на Понеділок, 13 липня 2015, 12:52

You are here Ресурси Медіа Відео «Єдине джерело справжнього зміцнення – Господь!»