Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Під час «Малинфесту» відділ освіти презентував підручник для християнської молоді

10
Jul 2015
  • PDF
10 Jul 2015

   У четвер, 9 липня 2015 року, керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк офіційно презентував посібник для молоді «Юність в об’єктиві» на всеукраїнському молодіжному з’їзду в Малині.

       Цей посібник – результат спільної роботи двох відділі Церкви ХВЄ України – освіти та молоді. Він охоплює цілу низку найважливіших тем для успішного життя молодого християнина. В його основу лягли питання, які були відзначені молоддю у соцопитуванні під час минулорічного «Малинфесту». 


   «Ми отримали більше п’ятдесяти тем, які цікавлять молодь. Ми їх оптимізували, і двадцять дві теми були включені у цей підручник», - відзначив Віктор Вознюк. За його словами, обираючи назву, автори потратили немало часу, оскільки хотіли, щоб назва була креативною і відображала те, що потрібно для молоді. 

   Свою лепту у написання підручника вклав і пастор Сергій Вінковський, який вже відійшов у вічність. «Прийнято зображувати фото людей, які відійшли з цього життя у чорній рамочці. Ми відмовилися від цієї ідеї, оскільки для християн немає мертвих. Ми віримо, що Сергій Петрович зараз знаходиться з Христом», - зауважив Віктор Володимирович.

   Наприкінці презентації молодь мала чудову нагоду отримати новенький підручник, віддрукований напередодні Малинфесту: для цього треба було першим правильно відповісти на питання поставлені Віктором Вознюком.  

   ...

   На цьому ж ранковому служінні мали слово місіонери християнської місії «Голос Надії». Вони  розповіли молодим людям про ситуації з якими стикаються у своєму житті і служінні. Зокрема, брат Сергій, місіонер у Полтавщини переконував молодь: заради покаяння навіть однієї людини варто віддати життя для служіння!

    «Бог шукає вільні, чисті посудини, в які Він зможе вилити Своє масло помазання, дари. Кому зможе довірити Своє служіння. І Господь сьогодні говорить: «Дай Мені свою посудину». Віддай Богу свою посудину і Він зіллє туди Своє благословення», - зауважив Сергій.

   Останнє оновлення на П'ятниця, 07 липня 2017, 20:14

You are here Новини Новини фестивалю Під час «Малинфесту» відділ освіти презентував підручник для християнської молоді