Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Миттєвості молодіжного фестивалю. День перший.

09
Jul 2015
  • PDF
09 Jul 2015

 

 «З’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України оголошую відкритим!» - виголосив Голова оргкомітету Богдан Левицький. - «Бажаю, щоб тут, у Малині, ви вдихнули не тільки свіжого повітря, але й свіжого натхнення.  І щоб додому поїхали вже іншими людьми!»

     Попереду ще цілий тиждень служінь, молитов, навчання, спілкування. Скільки відкриттів він ще подарує?

     


     Директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Світлана Гресь: «Молодість – це стан душі. І по тому, скільки справ ви робите за день, можна пізнати старий ти чи молодий... Долайте перешкоди і вперто йдіть до мети! Творець наш закликав нас творити  словом, думкою і руками!»


      

     «Хочеться усім вам побажати не тільки знайомитися, спілкуватися, але й ділитися досвідом. Це важливо! У радянські часи була сформована думка про протестантів і  особливо про п’ятидесятників, що вони або не зовсім частина суспільства, або не зовсім патріоти. І ось події на Донбасі показали, що члени протестантських церков якраз є одними з найбільших патріотів», - сказав у своєму зверненні до учасників з’їзду головний спеціаліст відділу взаємодії з об’єднаннями громадян у справах релігій Житомирської облдержадміністрації Олександр Пивоварський.

     

      Від імені учасників Малинфесту, представники оргкомітету вручили подарунок новому голові Малинської райдержадміністрації Володимиру Литвиненко -  Біблію.  У свою чергу він привітав присутніх  та побажав фестивалю довгих років і розвитку.


     Голова Ворсівської сільської ради Петро Підручний привітав учасників з’їзду з відкриттям та ще з одним святом -  Днем сім’ї.     

     Один з меценатів Малинфесту Андрій Мартинов: «Багато людей, будівельників включилося в роботу в таборі для того, щоб покращити умови на цьому місці. Я думаю, що ви бачите, що багато чого, сьогодні вже змінено: сцена, туалети, з’явилося освітлення у нічний час. Ми це зробили з великої любові, пошани до всіх вас і до нашого великого Бога».

     

     Капелани з батальйону «Київська Русь», які прибули на з’їзд прямо із зони АТО, вийшли на сцену з прапором України.  «Ми не даремно взяли цей прапор, він весь розписаний, тут є багато батальйонів... тут є підписи людей, яких, нажаль, уже немає в живих» - сказав військовий капелан Анатолій Кушнірчук. 

     Він щиро подякував християн за допомогу армії, та зауважив, що віра і діло мають завжди рухатись разом. «Тому коли ви вірите в Бога, і Він говорить щось робити, допомагати – дійте! Це важливо». 

     

     «Головний волонтер братерства», старший пресвітер Житомирського  об’єднання церков ХВЄ України Володимир Бричка: «Чи ви коли-небудь  задумувалися над тим, що мав на увазі Господь, коли вас творив. Що Він чекав від вас? Чи ми відповідаємо тому, що хотів Бог? Він закликає нас молитися, думать, планувать, працювать не для того, щоб люди оцінили нас, але щоб оцінили Того, Який створив і покликав нас!»

     

     З теплими словами привітання до учасників Малинфесту звернулися зарубіжні гості і спікери фестивалю: пастор Марек Харис, м. Люблін (Польща) 

     

     Пастор Василий Боцян City on a Hill  (США)  та Пастор церкви, засновник служіння «Дім на скелі» Денис Подорожній (Узбекистан)

          

     Заключну проповідь та заклик до молитви здійснив перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. Він проповідував на тему, яка стала гаслом фестивалю:  «Зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!» (Еф. 6:10). Зміцняйте Божі кордони в собі, будьте у «зоні досяжності» Господа і пильнуйте за тим, що споживаєте в духовному сенсі -  такі настанови для молоді цього дня. 


Останнє оновлення на Четвер, 16 липня 2015, 18:00

You are here Новини Новини фестивалю Миттєвості молодіжного фестивалю. День перший.