Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

«Час талантів» як дзеркало стосунків із Богом

08
Sep 2014
  • PDF
08 Sep 2014

   Для багатому учасників нашого з’їзду,  Малин це не лише можливість відпочити, зарядитися Словом, але й по-особливому прославити Царя Царів. Як вони це роблять, ми попросили Керівника проекту Діану Гуріну:

- З поміж багатьох сфер життя християнської молоді, служителі вирішили висвітлити найкращу з них – таланти, що найбільше возвеличують характер нашого Господа. Служіння дає можливість кожному бажаючому не скільки розказати про себе, а скільки показати багатогранну обдарованість, якою наділив своїх дітей спаситель. Незалежно від віку статі національності, соціального статусу, таланти засвідчуються перед Богом і тому не можуть мати оцінку «Кращий чи гірший». Ці таланти просто Його.

     Служіння талантів допомагає людині розкритися і відчути себе дієвою в тілі Христовому. Навіть сором’язливі юнаки та дівчата, які рідко виявляють свої таланти у власних помісних церквах тут, у Малинському лісі, розкриваються і  починають усвідомлювати себе як інструмент у місії розповсюдження Євангельської звістки.

     Головна ціль програми «Часу талантів» - надати рекомендації учасникам, задля кращого використання Божих дарувань. Рекомендації виявляються як у підтримці та підбадьоренні, так і в настановленні. А найголовніше – «Час талантів»  демонструє реальні відносини між людиною і Богом, бо мірилом тут є  саме атмосфера присутності Святого Духа. Велика кількість дівчат та хлопців пройшли цю сцену і змогли самовиразитись, почали з більшою силую служити Господові.

     Записав Олександр Кукурудза

      м. ОлександріяYou are here Новини Новини фестивалю «Час талантів» як дзеркало стосунків із Богом