Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)

17
Jul 2014
  • PDF
17 Jul 2014

          Після ранкового прославлення, яке вела молодь Житомирщини, і молитви завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк проповідував на тему «Недоотримані благословення». Часто християни недоотримують благословень, які призначив Господь для них, просто через те, що роздивляються по сторонах і не помічають їх. Бог дає як люблячий батько дає своїм дітям дари та благословення тільки тому, що це його діти. «Ви діти Царя Царів, і саме тому маєте право на благословення». Бог ніколи не зливає своїх благословень на одну особу, а посилає їх для всієї Церкви. 


     Благословення завжди мають використовуватись за призначенням. Християни часто просять у Бога благословення у конкретних ситуаціях, а отримавши «віддають назад Богу», бо вони приходять у несподіваному форматі. Інколи благословення може приходити через страждання, випробування. Як приклад, Віктор Володимирович пригадав Шедраха, Мешаха та Авед -Него. «Часто Бог нас благословляє не від печі, а в печі. І ми змінюємось».

     Координатор П’ятидесятницької Європейської Місії Віра Хуг розповіла про роботу своєї місії та про місіонерство в Європі.

     На вечірньому служінні прославлення вів хор з Рівненської області. Єпископ Воломир Бричка розповів про свою поїздку в Слов`янськ. Тема його проповіді було про те, як встояти в часи випробування. 

     На завершення служіння усі молилися за Україну, а особливу за ситуацію на Сході. Також був організований збір коштів для допомоги постраждалим від військових дій у Донецькій та Луганській областях.
Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:38

You are here Новини Новини фестивалю Хроніка «Малина»: 14 липня 2014 р (день шостий)