Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Хроніка «Малина»: 13 липня 2014 р. (день п’ятий)

15
Jul 2014
  • PDF
15 Jul 2014

     Розпочалося ранкове зібрання п’ятого дня Малинфесту з прославлення, яке вів хор із Львівщини.  Головний спікер, учитель Анатолій Кліновський проповідував про віру: якою вона має бути і в чому проявляється. Віра кожного християнина випробовується та зростає в проблемах. «Людина, яка здатна пережити випробування і не втекти зможе все подолати», - сказав проповідник. Також віра є об’єднуючим фактором, а роздробленість християнства – головна перешкода. Віра – це сприйняття невидимого, як видимого. Ніхто не бачив Бога наяву, тому основою переконання в існуванні Бога є віра. «Віра сприймає небачене як бачене, і ми так переконані, що Бог є, ніби сьогодні вранці здоровались з нам за руку». 


     Анатолій Іванович пояснив молоді причину того, чому Бог не показується людям: «Не може людина побачити Бога і залишитися живою. Господь жаліє нас і не показується нам. Якби ж ми побачили Бога, чи залишилось місце для віри? Якби ми побачили Бога, спасіння віри стало б неможливим, а спастись ділами закону неможливо». Віра – це сприйняття очікуваного, як уже здійсненого. Таким чином, віруюча людина фактично живе на небесах. «Якщо ми віруючі – ми на небі. Та якщо у нас віри не вистачає, то ми будемо тільки на землі. Де ми знаходимось більше – це вже питання глибини віри. На землі тільки той, хто не в Христі, а хто в Христі, той разом з ним на небі. Віра – це сприйняття обіцяного, як уже отриманого».

     Також у своїй проповіді Анатолій Кліновський торкнувся аспектів віри, одним з яких є довіра. Віра не може існувати без довіри. Кожен християнин має довіряти Богу подібно дитині, яка довіряє своїм батькам.

     Цього дня Юрій Кавун презентував служіння в інтернеті «Proactive коннект». Місія якого полягає у проповіді Євангелії людям через інтернет-мережу. 

     На вечірньому служінні 13 липня Антон Кукса представив Міжнародну місіонерську школу, студенти якої нині проходить навчання на базі Київського Біблійного інституту.  А пастор Олександр Озеруга спонукав замислитись  над питанням: «Що може трапитись, якщо ми не виконаємо свого призначення від Бога?»

     Насамкінець за кафедру вийшов перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. «Якщо хочете, щоб вами скористався Господь, будьте готові залишити зону комфорту» - наголосив проповідник. Він проповідував про способи пізнання Бога. А про одкровення сказав: «Бог ніколи не дасть нам Слово Рема (особисте відкриття), якщо ми не будемо виконувати Логос (Святе Писання)». 

     Потім служителі звершили молитву за хворих з оливопомазанням та благословили молодь. 


Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:41

You are here Новини Новини фестивалю Хроніка «Малина»: 13 липня 2014 р. (день п’ятий)