Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Хроніка «Малина» 12 липня 2014р. (день четвертий, ОНОВЛЕНО)

14
Jul 2014
  • PDF
14 Jul 2014

alt

     Ранок четвертого дня розпочався в хорошому настрої, тому що усі дочекалися довгожданого сонечка, яке не тільки трішки підсушило промоклі намети, але й своїм промінням зігріло серця. В ранковому служінні взяв участь хор із м.Тернопіль. Обласний керівник молоді Тернопільської області Віталій Лисак сказав, що ми дуже схожі (присутні у палатці), через те, що у нас один Господь, одна віра та одне хрещення. Він наголосив про те, що найкраще місце на землі там, де ми з Богом. Старший єпископ Тернопільської області Віталій Яцюк наголосив на тому, що важливо бути серйозним у слідуванні за Господом, бо є велика небезпека залишитися за дверима.


      «Наша дорога йде в небесний Єрусалим, в який нічого нечисте не ввійде, де будуть спасенні люди. Сьогодні багато питань турбують молодь, але найголовніше питання – це питання спасіння. І воно повинно цікавити молодь найбільше. Що з того, що ти будеш знати відповідь на запитання, скільки буде спасенних і хто там буде в Святому Єрусалимі, якщо тебе там не буде», – сказав він. І коли Ісуса питали про кількість спасенних (Лк.13:23), то Він відповідає: «Силкуйтеся ввійти тісними ворітьми, бо кажу вам, – багато хто будуть намагатися ввійти, – та не зможуть» (Лк. 13:24). І ті, хто хочуть іти за Ісусом то «…хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й йде вслід за Мною» (Мт. 16:24). Тут мова йде про самозречення – безповоротний вибір в житті людини, в якому вона в центрі свого життя ставить Ісуса Христа. Ми повинні служити Богові, а не Бог – нам. І взяти свій хрест – це символ наруги, приниження. «Взяти свій хрест – це бути готовим нести найстрашніше покарання від людей за віру в Господа Ісуса Христа», – сказав Віталій Яцюк. Господь закликає йти вслід за Ним, адже Він залишив свій слід, і, спочатку, потрібно навчитися йти за Ним, а тоді Він зробить тебе «ловцями людей». 

     Усі пастирі, диякони та керівники молоді Тернопільської області звершили молитву за потреби та за мир на сході нашої країни.

     Президент місії International Aid Trust Бернард Коккер розказав про служіння, яке вони проводять у різних країнах світу. Він говорив про те, що в Африці люди не мають таких будинків молитви, як ми маємо тут, але вони пишаються тим, що мають. Наша віра повинна підтверджуватися ділами. 

alt     Лідія Содолько викладала семінар для дівчат на тему «Краса здорової душі». Для тих, хто багато часу проводить в мережі Internet, Олег Гончар в прес-центрі інформував про те, як можна ефективно та дієво використовувати цей час. «Служити серед молоді в інтернеті» – такою була тема його лекції. 

     Після обіду продовжував говорити Ростислав Мурах. Пастор говорив, що людям властиво мати «таємну місію», і саме вона формує людину як особистість. «Ми живемо внутрішнім та зовнішнім життям. Внутрішнє життя – це наші думки, бажання, плани, наміри, що тільки відомо нам та Богу. Зовнішнє ж – це те, що видиме для оточуючих. Наша справжня суть виражається нашим внутрішнім наповненням, і тому насправді ми такі як наші думки», – сказав він. Не приведена у відповідність Слову Божому «таємна місія» може мати негативні наслідки, іноді вона паралізує духовне життя. Тому дуже важливе розкаяння і приведення в порядок свого життя.

     У вечірньому зібранні приймав участь об'єднаний хор м.Рівне та співочий гурт «Сіон». Спікер Володимир Прит зауважив, що це вперше хор із Рівненщини приймає участь у з'їзді в Малині, але не востаннє (хоча м.Рівне умовно вважається «столицею» консервативного п'ятидесятництва в Україні).

  alt

   Едуард Сівець, представник Тернопільського місіонерського інституту говорив про те, що місія розпочинається тоді, коли ми починаємо продукувати. «Якщо ти купив фотоапарат, то ти – фотограф, а якщо ти купив гітару, то в тебе є гітара», – сказав він. 

     Служитель із Рівного Ігор Прит поділився думкою про те, що умовою єдності є покора. І дуже важливо вміщати один одного. Господь кожного, хто жадає, наділяє дарами, і хто не використовує цього, то Дух Святий докоряє його. У своєму слідування за Господом, духовному житті, дуже важливо чути Бога, адже кожна «овечка» знає і чує свого пастора. Насамкінець була звершена молитва за потреби, а також щоби Бог благословив погодою. 
alt

alt

altПід час секційних занять усі бажаючі мали можливість послухати семінар «Територія чистоти» за мотивами Джима Андерсона.  Провів його Антон Колганов, координатор проекту Antiporno.tv, викладач в Асоціації «Еммануїл».

alt
alt

alt

alt
Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:42

You are here Новини Новини фестивалю Хроніка «Малина» 12 липня 2014р. (день четвертий, ОНОВЛЕНО)