Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Хроніка «Малина»: 11 липня (день третій)

14
Jul 2014
  • PDF
14 Jul 2014

alt

     Хор Миколаївської області служив прославленням на ранковому зібранні. Після молитви, разом з гуртом корейської молоді всі заспівали псалом «Ця земля так довго на цей день чекала». Пастор з Південної Кореї поділився історією будівництва церкви у своєму містечку, яка у свій час почала жертвувати на купівлю та розбудову молодіжного табору на Україні в Малині. 

     Михайло Мокієнко (молодший) проповідував на тему «Культура впливової меншості». Він зазначив істинні християни – це меншість на землі: «Я переконаний, що наша сила не в кількості, а в єдності. Крім того, наша сила в глибині наших переконань». Як приклад Михайло Михайлович пригадав історію, описану в першій главі книги Даниїла: кілька молодих людей євреїв у Вавилоні, залишаючись вірними своїм переконанням, змогли вплинути не лише на царя Навуходоносора, але й на усе законодавство Вавилонське.  «Повнота Божого благословення приходить на повноту вірності проявленої в повноті випробування». Насамкінець проповідник закликав молодь залишатися вірними Господу у будь-яких обставинах.

Під час секційних занять представники Асоціації «Еммануїл» провели цікавий тренінг для тих, хто бажав навчитися азам фото і відео зйомки.  У великій палатці традиційно зібралися сестри, Бог щедро благословляє їхні семінари та молитву.  

     На вечірньому зібранні служив хор із Хмельниччини. Єпископ Ростислав Мурах проповідував на тему «Зцілення перелому». Коли не збуваються мрії та плани в житті людини стається перелом. Не завжди Бог дає нам те, що нам хочеться. «Важливо не те, що ми отримуємо від Бога, а те, як ми ведемо себе не отримавши того, що хотіли». Бог вчить кожного не тільки отримувати, але й втрачати. Після проповіді була звершена молитва за тих, хто отримав перелом у житті і втратив мир з Богом. Наперед вийшло багато молоді: юнаки та дівчата каялись і плакали, відчуваючи благодать Божу.  

alt
altalt

alt

alt

alt

alt
alt

alt
Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

You are here Новини Новини фестивалю Хроніка «Малина»: 11 липня (день третій)