Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Учасники Малинфесту привітали ровесників грекокатоликів з початком їхнього молодіжниго з’їзду «Вітер На-Дії»

11
Jul 2014
  • PDF
11 Jul 2014

alt

    «Щиро вітаємо вас з початком роботи з’їзду та бажаємо по-особливому пережити Божу благодать усій вашій спільноті. Радіючи тим, що маємо одного Господа Ісуса Христа, одну віру, що походить з Євангелії та одне хрещення в ім?я Отця, Сина і Святого Духа,» - йдеться у привітанні від 10 липня 2014 року.


     Молоді християни віри євангельської побажали грекокатоликам завжди пам’ятати про те, що Бог подарував нам життя для того, щоб ми могли збагатити  життя інших – рідних, друзів, цілої нації. «Наші сьогоднішні уподобання і цінності творять  завтрашній день нашого народу, визначаючи його характер та наповнюючи змістом.  Бо саме земне життя визначає нашу Вічність – з Богом чи без Нього. Кожен із нас обрав життя послуху батькам і Богові - і це змінило нас. Ми вчимося дружити без егоїзму, кохати без розпусти, служити ближньому безкорисно» - зазначається у листі. 

     А ще молодь закликала друзів-грекатоликів не забувати, що Творець наділив кожного з нас творчим потенціалом, талантами та відносинами, які ми маємо використовувати з найбільшою користю. У листі йдеться: «Живімо так, щоб наше молоде життя радувало батьків, надихало друзів, збудовувало нашу Україну і приносило славу Богові.  Ми віримо, що земне життя дане  нам для того, щоб пізнати Ісуса Христа, Який є Дорога, Правда і Життя. Отож, оберімо Життя!» 


Останнє оновлення на П'ятниця, 11 липня 2014, 15:23

You are here Новини Новини фестивалю Учасники Малинфесту привітали ровесників грекокатоликів з початком їхнього молодіжниго з’їзду «Вітер На-Дії»