Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Хроніка «Малина»: 10 липня 2014 (день другий)

10
Jul 2014
  • PDF
10 Jul 2014

alt     Ранкове зібрання другого дня Малинфесту розпочалось з  прославлення та молитви. Прославлення вів хор із Херсону. Далі проповідував пастор церкви «Філадельфія» міста Кишинів, Молдова, Дору Кердей. Говорив проповідник про ціль життя кожної людини. «Коли я був таким як ви, у мене була проблема  щодо моєї особистості. Я не знав хто я, і не розумів для чого живу на землі.  Знав лише, що існує один Господь, та не знав цілі свого життя».  Тому провідник зауважив, що молода людина повинна прагнути знайти ціль свого життя і жити для неї, робити все, аби досягнути її.     Кожна людина в якийсь момент отримує від Бога бачення на своє життя. Як приклад, пастор Дору нагадав історію Йосипа. Господь вказував йому на його місію через сни, та рідні не розуміли цього. Не дивлячись на це, Йосип ішов за своєю ціллю, хоча й його дорога була нелегкою. Проповідник наголосив, що не завжди можна отримати підтримку від рідних у своєму баченні, як це було з Йосипом, та це не означає, що потрібно зупинятись.

     «Сім’я не є досконалою, але є досконалим середовищем для твого формування, вдосконалення. Якою людина сформується в сім’ї, де її в усьому будуть підтримувати? Злі люди є злими тому, що живуть в середовищі, де підтримують їх злі вчинки». Проповідник закликав будувати добрі відносини в своїй сім’ї не дивлячись на те, що не завжди можеш отримати підтримку. В кінці проповіді брат Дору закликав молодь зателефонувати своїм батькам, поспілкуватись з ними.

     Після цього говорив керівник місії «Агапе»  Олександр Федорчук. Він коротко  розповів про служіння місії, а також закликав бажаючих взяти фотографію сироти та молитись за нього. Далі виступив  один із вихованців центру місії «Агапе» Дмитро Щасливцев: «Не кожен може шанувати своїх батьків, як про це говорить Слово Боже, бо їх просто не має. Та кожен сирота може шанувати Бога, який прийняв його до себе» - сказав він. Далі на сцену вийшли діти-сиріти із центрів місії «Агапе», за яку  молодь щиро помолилася.

alt

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2015, 05:43

You are here Новини Новини фестивалю Хроніка «Малина»: 10 липня 2014 (день другий)