Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Лєра Чернобай: «Нерідко відторгнені люди ховаються за інтелектом»

01
Jun 2013
  • PDF
01 Jun 2013

Про причини відторгнення розповіла учасниця сестринського служіння Лєра Чернобай.
Немає такої перешкоди, яка б зупинила цікавість жінки. І, навпаки, ніщо не може примусити її долати перешкоди, якщо їй нецікаво. Вочевидь, дівчатам, які поспішали на сестринський семінар, було аж надто цікаво. Під теплим Малинським дощем бігли вони до місіонерського будиночку на семінар "Відторгнення та шляхи подолання".

Для початку спробуємо виявити відторгнену людину. Вона звичайно замкнена, самотня, важко довіряє іншим. Нерідко відторгнені люди ховаються за інтелектом. Бо це нібито робить їх поважнішими за інших. Особисто в мене є такий знайомий. Яскравий приклад "розумника, якого ніхто не любить". На перший погляд він непоганий хлопець, та спілкуватися з ним важко. На звичайне запитання "як справи?" можна почути схожу відповідь: "Добре….були б, якби не вчорашній обвал цін в Аргентині". Тобто юнак просто ховається за світським знанням, адже не осмілюється розказати про свій настрій, довірити проблеми сторонній людині. Не довіряє, думаючи, що з нього сміятимуться, не зрозуміють і пліткуватимуть. І не дивно, оточуючі завжди сприймають його негативно.  
Уявімо, що в його колективі з'явилась людина, до прикладу християнин, який би добре до нього ставився. Можливо, такої проблеми не виникло б. Багато хто пройшов пресинг у школі. Це відбилося на характері невпевненістю, заниженою самооцінкою.
Суспільство відкидає на узбіччя тих, хто не отримав належного виховання. Для дівчинки мама є прикладом жіночності, а батько є прикладом характеру і людських цінностей. Якщо той жорстоко відносився до матері, то дівчинці важко буде прийняти Бога як небесного Батька. Вона зрозуміє його як учителя, друга, Спасителя, але як люблячого тата сприйняти буде тяжко. Також помиляються батьки, які порівнюють своє дитя з іншими. Дитина, наприклад, народилась не тієї статі, про яку вони мріяли. Не змирившись з цим, вони одягають дитину та купують іграшки як для дитини протилежної статі. а це може стати причиною зміни сексуальної орієнтації у майбутньому.
Люди не тільки не сприймають інших людей. Вони не подобаються самі собі. Картають себе за гріхи замість покаяння, не люблять свою зовнішність. Коли людина відкидає себе, вона не може полюбити інших, а це пряме порушення Божої заповіді.


You are here Новини Конспекти семінарів Лєра Чернобай: «Нерідко відторгнені люди ховаються за інтелектом»