Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Перемога починається з прийняття рішення, а рішення – з поштовху від Бога

20
Jul 2012
  • PDF
20 Jul 2012

Такими роздумами поділився Віктор Вознюк на тематичній секції. Він говорив про речі, які заважають отримати перемогу. Водночас вказав, як же позбутися таких речей.
Комплекс неповноцінності формується в умовах страху. Часто таке трапляється  у школі. До прикладу, хлопець отримує погані оцінки за навчання, і його називають невдахою, бо він програє у плані навчання.
Через невдачі чи відсутність здібностей дітей починають зневажати і навішувати ярлики "невдах і слабаків". Як результат, у багатьох зникає мотивація вчитися далі.
Комплекси заважають нам здобувати перемогу. Ще однією перешкодою є недобрий вплив оточення. Спробуйте ізолювати себе від негативного впливу. Завадою для досягнення успіху є також минуле людини, статус її сім’ї - непорядні батьки, які страждають від різного роду залежностей.
Як реалізувати перемогу?
Прийняти рішення і реалізовувати його. Важливо, аби батьки підтримали дітей, а не дорікали і гримали. Перш ніж виникає рішення, з’являється сильний поштовх. Є речі, які залежать від нас, а є речі, які залежать від самого Бога. Просіть Його про такий поштовх. "Бо то Бог викликає у вас і хотіння і чин за волею Своєю", - написано в Біблії. Застерігаю батьків не панікувати, якщо у житті ваших дітей виникатимуть проблеми у відповідь на ваші молитви про такий поштовх. Для вас це переживання і відчай, а для Бога – це один із найкращих варіантів створити такий поштовх. Це дія Божа. У такі моменти запитуєш себе, чи це випробування чи це зупинка діяти у даному напрямку. Бог обов’язково відповість і поведе вас.


Прес-служба ЦХВЄУ

You are here Новини Конспекти семінарів Перемога починається з прийняття рішення, а рішення – з поштовху від Бога