Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Молодіжні керівники України зустрілись у Києві

10
Feb 2012
  • PDF
10 Feb 2012

 

8 лютого 2012 року в головній канцелярії Церкви християн віри євангельської України (Київ, вул.Оніскевича, 3) відбулося чергове засідання комітету обласних керівників молодіжного служіння Церкви. В роботі, на чолі з керівником відділу молодіжного служіння Богданом Левицьким, прийняли участь 21 обласний керівник молоді та запрошені гості.

 Роботу комітету проповіддю під назвою "Атака на віру" розпочав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.
Наступним питанням було обрання двох заступників для керівника відділу молоді по західному та східному регіонах країни, якими були обрані Сергій Чорнописький та Олександр Шевчик. М.Паночко звершив молитву благословення про цих служителів.
Учасники засідання сформували та затвердили відповідальних за відділи Оргкомітету XV з’їзду молоді та розглянули низку питань, щодо підготовки та проведення ювілейного з'їзду молоді. Так, погоджено тему зїзду «Переможець успадкує все!» та багато інших важливих деталей.
Лідери обговорили також можливості благовістя під час проведення "Євро-2012" та служіння, конференції та інші заходи молодіжного життя в областях.
На завершення зібрання свідоцтвом про служіння молодих місіонерів з України в Кенії поділився Б.Левицький та закликав служити Господу ще більш ревно та жертовно.

Прес-служба ЦХВЄУ 

Останнє оновлення на Понеділок, 26 березня 2012, 10:45

You are here Новини Новини України Молодіжні керівники України зустрілись у Києві