Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Біблія стала орієнтиром для мого життя… Юлія Веремій

21
Jul 2011
  • PDF
21 Jul 2011

Народилася у християнській родині, за що дуже вдячна Богу. Хоч як і всі ДВР мені здавалось, що я не повинна вже так серйозно виходити на сцену, щоб церква помолилась за мене. Я вважала, що якщо мій батько пастор, то навіщо мені молитва церкви. Я знала, що люблю Ісуса і Він любить мене, читала Біблію, бо мені подобалися біблійні історії. Приїхавши перший раз на всеукраїнський молодіжний з’їзд, Бог по особливому проговорив до мене і я пообіцяла від щирого серця повністю присвятити себе Йому. Біблія стала для мене життєвим планом, інструкцією, орієнтиром мого життя. Це було моє бажання, а не тому що батьки служать Богу і я також повинна це так поступати.

Перебуваючи вже третій раз на фестивалі, на одному із служінь була поставлена сценка про створення світу, гріхопадіння і спасіння людини. У тій постановці брали участь пастор С. Вінковський та його команда. Серце моє зачепило те, наскільки велика любов Господа до нас.

Більшість людей знають, що Ісус Христос страждаючи за нас на Голгофському Хресті помер за наші гріхи і воскрес на третій день, щоб запевнити нас у тому, що Він живий навіки і переміг гріх та смерть. Я знала про це і дякувала Йому. Але, це просто слова подяки, хоча насправді я не вірила в те, що проголошувала. Побачивши цю постановку, серце моє защеміло, сльози навернулись на мої очі і я зрозуміла наскільки Бог любить нас. Він віддав Свого Єдинородного, улюбленого Сина за нас, грішних людей. Хоч я не маю дітей, але можу уявити, як важко віддати свою єдину дитину на смерть для того щоб люди, які ще не люблять, не поважають, плюють і обзиваються, могли отримати спасіння в Ісусі Христі. Ісус помер за тебе, але Він воскрес і хоче щоб повіривши в Нього ми мали з Ним життя щасливе і прекрасне.

Любий друже, якщо ти зараз читаєш ці слова, то я так хочу щоб ти зрозумів велику любов Господа до тебе. Він любить тебе. Зрозумій це і живи для Нього. Живи по Його Слову, копіюй Його характер, тоді ти будеш по справжньому щасливий.

Останнє оновлення на Четвер, 21 липня 2011, 06:30

You are here Спілкування Відгуки Біблія стала орієнтиром для мого життя… Юлія Веремій