Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"

03
Mar 2011
  • PDF
03 Mar 2011

 - 18-20 лютого в Празі відбулася чергова конференція  П'ятидесятницького Європейського Форуму Молодіжних Служителів (PEFY - Pentecostal European Forum for Youth Ministers). Цього року захід пройшов під гаслом: "INFLUENCING EUROPE" - ВПЛИВАЮЧИ НА ЄВРОПУ. Керівники національних п'ятидесятницьких молодіжних рухів збираються разом на початку кожного року щоб "звірити годинники" і, об'єднуючи зусилля, краще досягати молодих європейців.


Учасниками цьогорічної конференції стали понад 60 молодіжних служителів з більшості країн Європи. Пастор Б.Левицький, завідувач Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ, пастор Ю.Кулакевич, завідувач Відділу зовнішніх та міжнародних зв'язків ЦХВЄУ та пастор А.Козачок, старший пресвітер Київського міського об'єднання ЦХВЄУ були делеговані для участі від ЦХВЄУ.
 
Програма конференції передбачала ділові засідання, богослужіння та роботу в малих групах, що виявилося особливо цінним при напрацюванні "БАЧЕННЯ - 2020", документу, який презентує оцінку та очікування молодіжних служителів у новому десятилітті.
 
Особливими гостями цьогорічної конференції були молодіжні служителі Асамблей Божих США: Джей Муні, завідувач Відділу молодіжного служіння АБ США та Род Вайтлок, директор наставницького служіння для студентів АБ США. Вони поділилися досвідом молодіжного служіння у Північній Америці та ознайомилися з палітрою молодіжного життя Європи.
 
Протягом конференції відбулася більш широка дискусія щодо діяльності політичного крила PEFY. Крістел Нгнамбі, представник Європейського Євангельського Альянсу, акцентував увагу на важливості підготовки молодих фахівців-християн для політичного життя представлених країн та анонсував ряд заходів, що планується ЄЄА у Страсбурзі та Брюсселі. 

 "Дуже дякую Вам, брати з України, за Вашу участь, поради, думки. Радий,  що кожного разу ми більше пізнаємо про служіння один одного і можемо разом збудовувати Його Царство" - говорить Джеф Стаудте (Австрія), віце-президент PEFY по завершенню конференції.

 "Зважаючи на щиру цікавість християнського молодіжного життя в Україні зі сторони наших колег з Західної Європи, ми запросили декількох національних молодіжних лідерів на черговий молодіжний зїзд ЦХВЄУ, що запланований на 6-13 липня. Зокрема, Давід Вандепут (Бельгія), президент PEFY, який був переобраний на черговий термін, вже планує свій візит до України" - анонсує пастор Б.Левицький.

Останнє оновлення на Середа, 07 вересня 2011, 09:02

You are here Новини Новини України Європейські молодіжні лідери напрацювали "БАЧЕННЯ- 2020"