Font Size

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

На Львівщині молодь молилася про Боже покликання

07
Dec 2014
  • PDF
07 Dec 2014

  Понад 300 юнаків та дівчат з церков Львівщини зібралися 29 листопада 2014 р. у церкві «Воскресіння», що на вул. Пекарська, 59 у Львові.

      Головним спікером конференції був викладач Львівської богословської семінарії ЦХВЄУ Василь Попудник, який проповідував на тему: «Як знайти себе в служінні?». 

На прикладі Неємії та Даниїла він запропонував молоді розглянути моменти Біблійного заступництва, покаяння та заступництво за народ, а також, закликав кожного делегата стати заступником для свого народу в непростий для  України час. 


«Всі ми - Тіло Христове, але кожному з нас потрібно знайти нашу особисту функцію у ньому, - наголосив проповідник. - Є загальна воля Божа для церкви. Є індивідуальна воля Господа для кожного особисто. Однак виникає проблема, коли звичайні речі, які потрібні нам для нашого особистого життя, ми робим служінням». 

      Як переконаний пастор, неможливо знайти своє служіння без Біблії і дії Святого Духа. За його словами, Бог може покликати до служіння двома шляхами: надприроднім (як Апостола Павла чи Мойсея) та природнім, коли ми просто відчуваємо, що маємо служити, Бог дає таке бажання.


      Під час конференції молодь щиро молилася про своє покликання, про мир в Україні та дякувала Богу за його милість і навчання.


Останнє оновлення на Неділя, 07 грудня 2014, 22:28

You are here Головна